Eric Prydz wyda w maju nowe kawałki

416
News

Szwedzki producent Eric Prydz zapowiedział, że w maju wypuści swoje dwa premierowe numery. Kiedy dokładnie to nastąpi? Sprawdźcie szczegóły.

Eric Prydz – z zakładu poprawczego na światowe sceny

Eric Prydz to szwedzki producent muzyczny i DJ, który znany jest także pod pseudonimami Cirez D oraz Pryda. Po burzliwym dzieciństwie (za kradzież szkolnego keyboardu trafił do zakładu poprawczego), w latach 80. zajął się muzyką elektroniczną. Współpracował m.in. z DJ i producentem Steve’em Angello.

Sławę przyniósł mu hit Call on Me będący coverem utworu Steve’a Winwooda. Remix tak się Winwoodowi spodobał, że udzielił pozwolenia na użycie sampli oraz specjalnie nagrał wokal do niego. Przebój Call On Me w 2004 roku dotarł na czoło list przebojów m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech. W zestawieniu UK Singles Chart singel utrzymywał się na 1. miejscu przez pięć tygodni.

Eric Prydz powraca jako Cirez D, premiera 22 maja

Szwedzki producent Eric Prydz zapowiedział, że w maju wypuści swoje dwa premierowe numery. Valborg i The Raid pojawią się na nośnikach fizycznych oraz na kanałach muzyka w mediach społecznościowych już 22 maja. Eric Prydz ogłosił na Twitterze, że wyda je pod pseudonimem Cirez D. Za dystrybucję kawałków będzie odpowiadała należąca do Prydza wytwórnia Mouseville Records.

Teaser do kompozycji Valborg można zobaczyć już teraz.

Eric Prydz – Valborg – zobacz teaser utworu

Cirez D – The Raid, posłuchaj utworu

Z kolei The Raid po raz pierwszy pojawił się w piątkowy wieczór w EPIC Radio.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.