Eric Prydz z nowym kawałkiem

844
News
Eric Prydz

Eric Prydz zobowiązał się do wydania utworu NOPUS jeszcze w tym roku podczas rozmowy z fanem na Twitterze. Słowa dotrzymał.

Reklama

Eric Prydz – nowy utwór i teledysk

Nopus ta monumentalna, euforyczna kompozycja z wirującymi syntezatorami i wyrazistą linią melodyczną. Podobnie jak legendarne Opus Prydza z 2015 roku, które doprowadziło do jego debiutanckiego albumu o tym samym tytule, Nopus pojawiał się już pod koniec występów artysty. Punktem wyjścia jest tu zabawa wyrażeniem „not Opus” = „NOPUS” .

Ponadto, Prydz wrzucił do sieci oficjalny teledysk do utworu, w którym widzimy fragmenty koncertów HOLO, które łączyły muzykę Erica Prydza z wizualizacjami w postaci hologramów 3D. Obraz możecie zobaczyć poniżej.

Eric Prydz – NOPUS

Stworzyliśmy ten teledysk, który przypomina ma odbiorcom o starych, dobrych, przedpandemicznych czasach.. mam nadzieję – komentuje Prydz w swoich mediach społecznościowych

Eric Prydz – z ulicy na scenę

Eric Prydz to szwedzki producent muzyczny i DJ, który po burzliwym dzieciństwie (za kradzież szkolnego keyboardu trafił do zakładu poprawczego), w latach 80. zajął się muzyką elektroniczną. Współpracował m.in. z DJ i producentem Steve’em Angello. Sławę przyniósł mu hit Call on Me będący coverem utworu Steve’a Winwooda.

Remix tak się Winwoodowi spodobał, że udzielił pozwolenia na użycie sampli oraz specjalnie nagrał wokal do niego. Przebój Call On Me w 2004 roku dotarł na szczyt list przebojów m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech. W zestawieniu UK Singles Chart singel utrzymywał się na 1. miejscu przez pięć tygodni.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.