Audioriver Festival 2020 – drugie ogłoszenie

Festiwale News
audioriver 2020

Mamy to! Właśnie poznaliśmy drugą pulę artystów, którzy wystąpią na Audioriver Festival 2020. Ależ pięknie się zapowiada tegoroczny wypad do Płocka.

Audioriver Festival 2020. Drugie ogłoszenie 

Jeśli z niecierpliwością oczekujecie na pełen line-up tegorocznej edycji Audioriver Festival, to mamy dla Was dobre wieści. Właśnie poznaliśmy kolejnych wykonawców, których będziemy mogli usłyszeć podczas tegorocznej edycji. Wygląda to naprawdę solidnie. Organizatorzy właśnie potwierdzili udział:

Artbat
Bryan Gee ft. MC Felon
Catz 'n Dogz
Dr. Rubinstein
Fred V
Joyhauser
Lane 8
Kas:st live,
Viper Diva (Shlømo & Hadone) live
Zardonic & Fickle6 present Takeover
ZHU

Jak zwykle, organizatorów pochwalić należy za zachowywanie różnorodności gatunkowej. Na tegorocznej edycji każdy z uczestników na pewno znajdzie swój muzyczny kącik. Włodarze imprezy przygotowują również szereg innowacji względem poprzednich odsłon. Na szczególną uwagę zasługuję nowa scena, która grać będzie przez całą niedzielę, o czym więcej możecie przeczytać tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival 2020 – kiedy?

Tegoroczna edycja Audioriver Festival odbędzie się w dniach 24-26 lipca. Miejscem będzie oczywiście płocka plaża nad Wisłą.

Przypomnijmy, na tegorocznej edycji swój udział potwierdzili już: BICEP live, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame, Orbital, Paula Temple b2b SNTS, Spor, VTSS.

Festiwale

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →