Nowa scena na Audioriver 2020. W niedzielę będziemy tańczyć aż do zmroku

Festiwale News
audioriver - znamy nową datę

Chodź za oknami wciąż panują jesienno-zimowe klimaty, większość z was zapewne myślami jest już na letnich festiwalach. Mamy dla was dobre wieści. Organizatorzy Audioriver 2020 ogłosili właśnie nową scenę.

Audioriver 2020 – Sun/Day rośnie w siłę

Niedziela to ostatni dzień płockiego święta muzyki elektronicznej. Z roku na rok ten dzień cieszy się wzrastającą popularnością wśród uczestników festiwalu. Tego lata organizatorzy postanowili przygotować dla nas coś ekstra. W związku z rosnącym zainteresowaniem powstanie nowa scena, która grać będzie przez całe niedzielne popołudnie aż do wieczora. Na razie nie znamy więcej szczegółów, ale spodziewać się można sporej dozy afterowych rytmów.

Sun/Day to nasze coroczne święto, które w magiczny sposób kończy każdą edycję Audioriver. Bardzo się cieszymy, że bajkowy klimat festiwalowej niedzieli cieszy się tak dużym zainteresowaniem, dlatego w tym roku mamy dla Was niespodziankę. Już teraz możemy zdradzić, że teren parku zostanie zaaranżowany nieco inaczej i na miejscu pojawi się trzecia scena, która będzie dla Was grała przez całe popołudnie aż do wieczora

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver 2020 – informacje i bilety

Tegoroczna edycja Audioriver odbędzie się w dniach 24-26 lipca. Na dzień dzisiejszy organizatorzy festiwalu potwierdzili występy następujących artystów: BICEP live, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame, Orbital, Paula Temple b2b SNTS, Spor, VTSS. Wygląda to naprawdę imponująco, prawda? A jesteśmy dopiero po pierwszym ogłoszeniu!

RA Live: Bicep at Printworks 2018

fot. Artur AEN Nowicki

Festiwale

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →