Tauron Nowa Muzyka 2023 zainauguruje sezon letnich festiwali

fot. materiały prasowe
Festiwale Zapowiedzi
TAURON 2023

Jeszcze parę tygodni temu mieliśmy okazję bawić się w katowickiej Strefie Kultury na festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Dziś organizatorzy z MoreMusic Agency odsłaniają pierwsze karty przyszłorocznej edycji festiwalu. Jedną z nich jest nowa-stara data wydarzenia.

Tauron Nowa Muzyka 2023 na początku czerwca

Za nami 17. edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Już po raz kolejny do Katowic zjechało się mnóstwo miłośników szeroko pojętej muzyki elektronicznej. W tym roku w Strefie Kultury usłyszeliśmy koncerty takich gwiazd sceny jak Moderat, Andy Stott, The Bug czy The Cinematic Orchestra.

Tauron Nowa Muzyka 2022 – reportaż COM.TV

Koniecznie sprawdźcie naszą relację: „Dzika, brudna energia” – relacja z festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2022

Dziś po południu, 17 sierpnia 2022, organizatorzy ogłosili datę przyszłorocznej, 18. edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Wydarzenie odbędzie się w drugi weekend czerwca, od 8 do 11 czerwca 2023 roku. Przypomnijmy, że już w 2019 roku katowicki festiwal odbył się w podobnym terminie, bo w środku miesiąca (w dniach 20-22 czerwca), a edycja z 2020 roku, która została anulowana z powodu pandemii, była zaplanowana właśnie na ten sam okres, co przyszłoroczna edycja. Kolejną istotną zmianą jest powrót do koncertów w przestrzeni Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Razem z publicznością Tauron Nowa Muzyka Katowice wkracza w „dorosłość”, bo w przyszłym roku odbędzie się już po raz osiemnasty. Także z tego powodu organizatorzy z More Music Agency zdecydowali o powrocie do formuły uroczystych koncertów otwarcia we wspaniałej przestrzeni NOSPR. Więcej informacji na temat szczegółów wydarzenia oraz zaproszonych artystów zostanie ujawnionych już niebawem

– napisano na stronie wydarzenia.

Tauron Nowa Muzyka 2023 – bilety

Karnety dwudniowe na przyszłoroczną edycję festiwalu Tauron Nowa Muzyka, możecie już nabyć w Biletomat.pl w cenie 199 zł.

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2021 aftermovie


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Bilety na Tauron Nowa Muzyka 2023

Biletomat.pl
199 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →