Tauron Nowa Muzyka – znamy rozkład festiwalu. Który dzień wypada najmocniej?

via facebook.com/NowaMuzyka
Eventpromo
Tauron

Już tylko trzy miesiące dzielą nas od kolejnej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Organizatorzy systematycznie odsłaniają przed nami kolejne karty - w ostatnim czasie poznaliśmy m.in. headlinerów tegorocznej odsłony w postaciach Orbital i Röyksopp. Line-up w najbliższym czasie powiększy się o kolejne nazwiska ale już teraz możemy zobaczyć którego dnia zagrają ogłoszeni dotąd artyści.

Tauron Nowa Muzyka – grand opening

Koncert otwarcia 18. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice w przestrzeni NOSPR-u będzie wydarzeniem absolutnie wyjątkowym – pełnym bogactw doznań wizualnych i dźwiękowych multimedialnego artysta techno, który zaciera granice między sztuką, muzyką, filmem i technologią – Maxa Coopera.  Show Maxa Coopera za każdym razem imponuje instalacjami świetlnymi i wizualizacjami. Fanów otacza potężna przestrzeń dźwiękowa, dobiegającą z każdej strony za sprawą wykorzystania technologii dźwięku immersyjnego. Nie inaczej będzie podczas koncertu otwarcia Tauron Nowa Muzyka 2023, gdzie oprócz wrażeń słuchowych spotęgowane będą również doświadczenia wzrokowe. W Sali Koncertowej NOSPR staną dodatkowe ekrany i projektory oraz instalacje świetlne przygotowane specjalnie na ten występ.

fot. materiały prasowe

Piątek – techniczna maestria

Zabawę w typerkę, który dzień wypada lepiej pozostawimy wam – co człowiek, to opinia. Piątkowa odsłona festiwalu wygląda na zorientowaną w stronę fanów mocniejszego, technicznego grania. W tym dniu usłyszymy m.in. dwóch artystów blisko związanych z legendarnym klubem Berghain Answer Code Request oraz Fiedel w projekcie MMM. Kogo jeszcze usłyszymy obok legend berlińskiej sceny techno? Bezkompromisowa Helena Hauff, majestatyczny Pantha Du Prince, reprezentant Warp Records Clark czy ikony muzyki elektronicznej Orbital – to tylko kilku z nich. Moc będzie z nami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. materiały prasowe

Sobota – elektroniczny koktajl

Bogactwo sobotniego line-upu wygląda na wypchany po brzegi koneserski rzut artystów. Ciężko wymienić naszych faworytów – jedynym pewniakiem, bez względu na time-table jest długo wyczekiwany koncert norweskiego duetu Röyksopp. Kolejny klasyk w postaci Tangerine Dream to booking, który nie powtórzy się u nas za prędko – zrobimy wszystko, aby zameldować się w pierwszym rzędzie na jednej z najważniejszych grup elektronicznych w historii. Czarnego konia sobotniej odsłony wypatrujemy w występie Talaboman i Acid Pauli – zacieramy ręce!

fot. materiały prasowe

Tauron Nowa Muzyka 2023 – bilety

Karnety dwudniowe na katowicki festiwal znajdziecie na stronie Biletomat.pl w cenie 349 zł. W sprzedaży pojawiły się również bilety jednodniowe – te z kolei otrzymamy w kwocie 199zł. Pamiętajcie, że to wciąż dopiero początek odsłaniania programu Tauron Nowa Muzyka Katowice 2023. Już wkrótce poznamy kolejnych artystów każdej ze scen, którzy jak co roku staną w katowickiej Strefie Kultury. Zapowiada się fantastyczna edycja!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →