Spełnienie marzeń Patricka Toppinga. Anglik ogłosił skład wakacyjnych imprez rezydentury Trick w DC-10

fot. Patrick Topping / Facebook
Patrick Topping, Ibiza

Ibiza rozkręca się na dobre. Miejscowe kluby pomału zapominają o covidowej posusze, ogłaszając kolejne imprezy wypchane gwiazdami światowego formatu. Do listy miejsc wartych odwiedzenia w okresie letnim dołączył DC-10 za sprawą Patricka Toppinga i jego imprez naznaczonych autorską wytwórnią Trick.

Patrick Topping. Welcome to Ibiza

„Tej siły już nie powstrzymacie!” – ogłaszał w 2015 roku poseł (wówczas) Nowej Prawicy, Artur Dziambor. Trudno oszacować, co poszło nie tak, bowiem rzekomej sile (a chodziło rzecz jasna o wybory parlamentarne), nie trzeba było się zbytnio przeciwstawiać. Uzyskanych łącznie 4852 głosów to mniej więcej tyle, ile w 80 procentach wyprzedaje się festiwal Wisłoujście.

Z podobnym hasłem (albo i pieśnią) na ustach, lecz w nieco innej konwencji, idzie przez świat brytyjski artysta i DJ, Patrick Topping. Założyciel Trick ma jednak nieco bardziej ułatwione zadanie w porównaniu do obecnego członka partii KORWiN, a wszystko za sprawą ogłoszonej rezydentury jego wytwórni w klubie DC-10 Ibiza. Każdy piątek, począwszy od lipca, sygnowany będzie labelem brytyjskiego artysty, który już teraz zapowiedział występy dziesiątek artystów ze światowego TOP:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jestem zachwycony składem, jaki udało nam się zebrać. Kluczowe dla mnie było to, aby reprezentować wiele wytwórni, a także ściągnąć kilku wielkich i nowatorskich gości, jednocześnie ściągnąć kilku twórców sceny będąc różnorodnym i pokazując różnorodność dźwięków, którymi zajmuje się Trick.

Patrick Topping Trick DC-10
Fot. Patrick Topping / Facebook

Patrick Topping. Plejada gwiazd sceny

Po ogłoszeniu składu na letnie rezydentury Amelie Lens i Carla Coxa kolejnym artystą, którego spotkał zaszczyt sygnować swoją marką imprezy w klubie DC-10, jest Patrick Topping. Pochodzący z Newcastle artysta ogłosił na swoje imprezy 51 nazwisk, wśród których znajdują się m.in. Anja Schneider, Joris Vorn, Alan Fitzpatrick , Kevin Saunderson, DJ Boring, Skream czy Sam Paganini.

To spełnienie moich marzeń. Debiut Trick w DC-10 to surrealistyczne uczucie, ale także naturalny dom dla nas, ponieważ grałem w tym klubie tak wiele razy jako rezydent Paradise, od 2013 roku. DC-10 jest najfajniejszym klubem na wyspie, więc bycie częścią tak legendarnego miejsca jest zdecydowanie najważniejszym wydarzeniem w mojej dotychczasowej karierze!

Mamy tu chętnych obrać w wakacje kierunek na Ibizę? Jeśli tak, to kiedy i gdzie?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →