Skream debiutuje w Anjunabeats

Publicist

Skream wylądował w wytwórni, w której mało kto by się go kiedykolwiek spodziewał. Brytyjczyk wyprodukował remix do El Nido Trance Wax i tym samym zadebiutował w Anjunabeats!

Skream produkuje wszystko

Alias brytyjskiego producenta nie raz pojawiał się na łamach Muno. W ostatnim czasie trzykrotnie przywoływaliśmy Skreama z uwagi na jego stricte dubstepowe ruchy. Zaczęło się od spektakularnego rozpoczęcia serii występów w formule internetowej spod szyldu London Unlocked, następnie Twitter zawrzał na kilka dni przez potencjalną współpracę na linii Skream – Trampa, a skończyło się na jego kolejnym występie w brzmieniach 140/dubstep.

Skream z dubstepowym setem dla Phase Transition x Heritage London

Od miesięcy w powietrzu wisi jesienna premiera krążka Unreleased Classic, czyli nie lada gratki dla fanów Skreama z początków lat dwutysięcznych. Ale zanim jednak przyjdzie czas na powrót jego dubstepowego wcielenia, pogadajmy trochę o jego muzycznych podróżach w innych kierunkach elektroniki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jego ostatnie wydawnictwa to prawdziwa kopalnia gatunkowości. Najpopularniejszy solowy release Skreama na Beatporcie to na chwilę obecną Trees, czyli blisko 8-minutowy brytyjski breakbeat w najlepszej okazałości.

SkreamTrees

Wydane również w IFEEL Instakord to ukłon w stronę techno, przy okazji współpracy z trio Rudimental przy kawałku So Sorry Skream wszedł na ścieżkę electro popową, a jego LOL OK z MUST DIE! i Akeosem to pierwsza styczność z riddimem, czyli najnowszym wcieleniem dubstepu.

Skream w Anjunabeats

Nasuwa się teraz ciekawe pytanie – czy skrzynka managementu Skreama jest codziennie zalewana prośbami o produkcję przez niego remiksu, czy to Skream wybiera sobie co remiksuje, a następnie stawia autora oryginału i wytwórnię przed faktem dokonanym? Claptone, Shyam P, The Clause, Route 94, Lila Drew, DJ Fresh, CamelPhat i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, a nadal nie opuściłem roku 2019 i kilka pozycji pominąłem.

Dotychczas wszystkie autorskie wizje Skreama opierały się o brzmienia techno, house i break. W wytwórniach znanych z reprezentowania takich gatunków były też wydawane. Kto jednak mu zabroni pojawić się w… jednej z największych trance’owych wytwórni należących do legend Above & Beyond?

Oliver Jones wziął pod warsztat zeszłoroczny kawałek El Nido pochodzący z debiutanckiego albumu Trance Wax, dodał mu swojej house’owej wirtuozerii i spokojnym tempem nie przekraczającym 130 BPM zadebiutował w słynnym Anjunabeats!

Posłuchaj El Nido w remiksie Skreama na Spotify

Remiks w wersji Extended dostępny oczywiście na platformie Beatport.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →