Skream i Trampa – najmocniejszy dubstepowy collab ostatnich lat?

Insomniac

Obserwując konto Skreama na Twitterze, często można wyłapać informacje, których na próżno szukać gdziekolwiek indziej w Internecie. Tak stało się właśnie w tym tygodniu, kiedy to Brytyjczyk zapowiedział współpracę z Trampą!

Skream i dubstep

Brytyjski prekursor dubstepu przez ostatnie lata mocno wyluzował gatunkowo, zwiększając swój muzyczny repertuar głównie o produkcje house’owe i disco. Jedynym wyjątkiem była i nadal jest dostępna na Bandcampie seria Unreleased Classics, która dotychczas doczekała się trzech części.

SkreamUnreleased Classics Vol. 3

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Już dzisiaj wiemy, że kontynuacja dubstepowej serii zaplanowana jest na jesień tego roku, ale to (na szczęście) nie jedyne dubstepowe występy Skreama.

Przypomnijmy, że w pierwszym kwartale 2021 brytyjski producent był gościem serii London Unlocked, na potrzeby której stworzył 60-minutowego dubstepowego seta, składającego się wyłącznie z nigdy wcześniej niegranych kawałków. Przygotowanie całości materiału zajęło mu… miesiąc!

Skream wraca do korzeni – posłuchaj jak brzmi nowy dubstep!

Gdyby tego było mało, na wspomnianym na początku Twitterze, Skream podniósł poniedziałkowe upały do temperatury wrzenia informując o rozpoczęciu działań nad nową kolaboracją.

Skream x Trampa

Podczas poniedziałkowych kontemplacji, które są już na początku dziennym profilu @I_Skream, zaraz przed południem Skream wygłosił następujące słowa:

Kiedyś nienawidziłem poniedziałków i czułem się naprawdę szorstki jak cholera… Dzisiaj jestem jednak nieco podekscytowany, bo zamierzam wskoczyć w dmuchawę z potencjalnymi bangerami Trampy. HWFG!

Trzy minuty później Skream potwierdził wieści, na które zacierali ręce wszyscy fani dubstepowych brzmień tweetując „Skream x @TrampaMusic ……..„. W odpowiedzi młodszy z dwójki bohaterów odpisał krótkie „Tak, proszę”, a całość zwieńczył MUST DIE! odpowiadając „TAK TAK„, który zaledwie miesiąc temu wydał swój drugi w karierze album, w tym kawałek LOL OK z Akeosem i Skreamem.

Czy „CRISIS VISION” MUST DIE! to najlepszy basowy album 2021 roku?

Na dzień dzisiejszy nie znamy więcej szczegółów dotyczących potencjalnej daty premiery, ale ekscytacja już sięga zenitu, w szczególności wiedząc o tym, jak dobry album zaprezentował nam w tym roku Trampa, o którym pisaliśmy tutaj.

Posłuchaj TrampaDisrespect

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →