Skream i Trampa – najmocniejszy dubstepowy collab ostatnich lat?

Insomniac

Obserwując konto Skreama na Twitterze, często można wyłapać informacje, których na próżno szukać gdziekolwiek indziej w Internecie. Tak stało się właśnie w tym tygodniu, kiedy to Brytyjczyk zapowiedział współpracę z Trampą!

Skream i dubstep

Brytyjski prekursor dubstepu przez ostatnie lata mocno wyluzował gatunkowo, zwiększając swój muzyczny repertuar głównie o produkcje house’owe i disco. Jedynym wyjątkiem była i nadal jest dostępna na Bandcampie seria Unreleased Classics, która dotychczas doczekała się trzech części.

SkreamUnreleased Classics Vol. 3

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Już dzisiaj wiemy, że kontynuacja dubstepowej serii zaplanowana jest na jesień tego roku, ale to (na szczęście) nie jedyne dubstepowe występy Skreama.

Przypomnijmy, że w pierwszym kwartale 2021 brytyjski producent był gościem serii London Unlocked, na potrzeby której stworzył 60-minutowego dubstepowego seta, składającego się wyłącznie z nigdy wcześniej niegranych kawałków. Przygotowanie całości materiału zajęło mu… miesiąc!

Skream wraca do korzeni – posłuchaj jak brzmi nowy dubstep!

Gdyby tego było mało, na wspomnianym na początku Twitterze, Skream podniósł poniedziałkowe upały do temperatury wrzenia informując o rozpoczęciu działań nad nową kolaboracją.

Skream x Trampa

Podczas poniedziałkowych kontemplacji, które są już na początku dziennym profilu @I_Skream, zaraz przed południem Skream wygłosił następujące słowa:

Kiedyś nienawidziłem poniedziałków i czułem się naprawdę szorstki jak cholera… Dzisiaj jestem jednak nieco podekscytowany, bo zamierzam wskoczyć w dmuchawę z potencjalnymi bangerami Trampy. HWFG!

Trzy minuty później Skream potwierdził wieści, na które zacierali ręce wszyscy fani dubstepowych brzmień tweetując „Skream x @TrampaMusic ……..„. W odpowiedzi młodszy z dwójki bohaterów odpisał krótkie „Tak, proszę”, a całość zwieńczył MUST DIE! odpowiadając „TAK TAK„, który zaledwie miesiąc temu wydał swój drugi w karierze album, w tym kawałek LOL OK z Akeosem i Skreamem.

Czy „CRISIS VISION” MUST DIE! to najlepszy basowy album 2021 roku?

Na dzień dzisiejszy nie znamy więcej szczegółów dotyczących potencjalnej daty premiery, ale ekscytacja już sięga zenitu, w szczególności wiedząc o tym, jak dobry album zaprezentował nam w tym roku Trampa, o którym pisaliśmy tutaj.

Posłuchaj TrampaDisrespectPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →