Skream z dubstepowym setem dla Phase Transition x Heritage London

Eisa Bakos
News
Skream z dubstepowym setem dla Phase Transition x Heritage London

Czy to sen? Po raz drugi w tym roku Skream zaprezentował w pełni oryginalny dubstep / 140 set z wyłącznie niepublikowanymi utworami!

Są w muzyce takie wydarzenia, których się wyczekuje miesiącami, a czasem nawet latami. Niektóre z nich wiążą się z sukcesywnym pompowaniem hype’owego balonika – co z reguły kończy się pozostawieniem mniejszego lub większego niedosytu, przynajmniej wśród części odbiorców, a niektóre dzieją się znienacka. Osobiście jestem bardziej oddany tym bardziej niespodziewanym, uczucie ekscytacji, jakie towarzyszy mi w czasie pisania o tym jest bezcenne.

Skream dubstepowo i ekskluzywnie

Powtórka z rozrywki? Gdy London Unlocked startowało ze swoją serią streamów z najbardziej ikonicznych miejsc stolicy Anglii, ich jedną z pierwszych gwiazd był Skream do spółki z Crazy D. Wówczas Oliver Jones poświęcił 30 dni na stworzenie w pełni ekskluzywnego seta, za pomocą którego powrócił do swoich dubstepowych korzeni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Skream wraca do korzeni – posłuchaj jak brzmi nowy dubstep!

Wydarzenie było z cyklu tych transmitowanych na żywo, więc Skream przez jakiś czas przygotowywał fanów do swojego odnowionego dubstepowego wydania.

Dzisiejszy set to celebracja dźwięku/brzmienia, które mnie stworzyło od 2002. Starałem się przedstawić brzmienie z okresów, które mają dla mnie największe znaczenie. Wszystkie utwory stworzyłem w niespełna miesiąc. Świetnie się przy tym bawiłem i mam nadzieję, że Wam też się spodoba. – pisał wtedy Oliver.

Iskra nadziei została rozpalona na jego Twitterze, gdy poinformował, że muzyka wykorzystana w secie zostanie oficjalnie wydania. Tak się jednak do dziś nie stało.

Dubstepowe 40 minut Skreama

Dubstepowe poruszenie wokół aliasu Skream odrobinę ucichło, chociażby za sprawą jego ostatnich wydawnictw – disco Space Ghetto i kolaboracji z trio Rudimental zatytułowanej So Sorry.

Rudimental & SkreamSo Sorry

Życie jednak lubi nas pozytywnie zaskakiwać, a tego najświeższym potwierdzeniem jest mój sobotni poranek. W roli głównej po raz kolejny Twitter i Skream.

Zupełnie bez jakichkolwiek zapowiedzi na tablicy brytyjskiego producenta ląduje link do YouTube z podpisem:

Pełna ścieżka ekskluzywnych 140 produkcji z live streamu DJ Hatchy i Phase Transition z Crazy D i Sarge Poaks (jest tam też eksluzywny dub od CoKi).

W maju tego roku odbył się 54-godzinny live stream Phase Transition i Heritage London dla Mind, którego jednym z gości był Skream. Brytyjczyk postanowił wykorzystać ów sytuację do ponownego zaprezentowania swoich nowych – i starych również – dubplate’ów w tempie 140, którymi zaskoczył basową scenę w marcu podczas London Unlocked.

Po raz kolejny mamy do czynienia z tylko oryginalnymi i niewydanymi produkcjami, więc hype na jesienny release albumu Unreleased Classics osiąga już poziom wrzenia.

40-minutowy dubstepowy Skream dla Phase Transition

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →