Joris Voorn wraca do Polski! Holender wystąpi we wrocławskiej Pralni

press pack
Eventpromo

Występy Jorisa Voorna w naszym kraju zawsze odbijają się szerokim echem. Trudno się dziwić - artysta ten od wielu lat należy do absolutnej czołówki światowej sceny z muzyką elektroniczną. Kolejne spotkanie z Holendrem już 25 marca we Wrocławiu. Sprawdź szczegóły.

Joris Voorn – złote dziecko eklektycznej elektroniki

Joris Voorn znajduje się w samym epicentrum holenderskiej sceny muzyki tanecznej, będąc jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów na świecie. Amsterdam jest dzisiaj światową stolicą muzyki elektronicznej, gdzie Voorn pełni rolę czołowej postaci ucieleśniającej tygiel muzycznych wpływów w tym mieście. Globalna potęga płynąca z undegroundowej muzyki house i techno, pochodząca z kraju tulipanów, znajduje się głównie pod batutą najbliższego gościa wrocławskiej Pralni.

Robert Babicz – Dark Flower (Joris Voorn Magnolia Mix)

Na szerokie wody wypłynął wydając w Cocoon Svena Vatha oraz nagrywając jedną z najważniejszych kompilacji w historii Fabric. Obłędna selekcja i techniczny skill stały się przepustką do zagrania na najważniejszych parkietach świata – od Awakenings, Watergate, Tomorrowland, Pacha czy Creamfields. Wrocławska Pralnia dołącza do legendarnych miejsc, w których wystąpi Voorn.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Joris Voorn
Joris Voorn / fot. Beeld Krijn Van Noordwijk

Joris Voorn – zawirowanie pełne miłości

Wrocławska Pralnia od wielu lat pełni rolę miejsca, w którym odbywają się jedne z największych imprez z muzyką elektroniczną w mieście. Doskonale prosperujące miejsce, z bogato zaaranżowaną przestrzenią podchodzi do swoich imprez kompleksowo. Stawiając na rozwiniętą technologię, dopieszczając soundsystem oraz bookując największych DJ-ów na świecie, stała się wrocławskim, imprezowym znakiem jakości. Projekt Pralnia na jakiś czas zamyka swoje bramy. Zanim to nastąpi, raz jeszcze zaprasza na spotkanie z artystą im bardzo bliskim. Obok Jorisa Voorna pojawi się support w postaciach: Seb&Rodrigezz, Senthia, Keczup oraz ABĒDI.

Szukaliśmy artysty wyjątkowego. Kogoś zachwycającego swoja selekcją i techniką – Joris Voorn jest taką osobą. Zależało nam, aby był to artysta z jak najwyższej półki dostępnej dla nas, dla naszego projektu. Zamykamy Pralnie na kilka dobrych miesięcy, ponowne otwarcie planujemy w październiku, dlatego chcemy „pożegnać się” na tą chwilę w możliwie najlepszy sposób. Po imprezach z udziałem m.in. Recondite czy Miss Kittin chcieliśmy podsumować ostatni czas grubym temat, wydaje mi się, że to się udało. Jeżeli chodzi o samego Jorisa – ja jestem w nim zakochany od 2008 roku, odkąd kupiłem winyl wydany na Automatique Recordings, zawierający remix utworu Dark Flower Roberta Babicza. Zresztą nasz booker Konrad ma jeszcze większą jazdę na jego punkcie. Alicja z kolei (Aksamit – przyp. red.) przedstawiła mi jego kompilację Fabric 83, gdzie w 76 minut Voorn mixuje 65 utworów. Obłęd. Musieliśmy go mieć u siebie.

– Dawid Grabowski, główny organizator wydarzenia

Joris Voorn – Awakenings ADE 2021

Joris Voorn we wrocławskiej Pralni – gdzie kupić bilety?

Bilety na wydarzenie z udziałem Jorisa Voorna we wrocławskiej Pralni, które odbędzie się 25 marca, znajdziecie na stronie Biletomat.pl w cenie 89 pln. To ostatnia pula w niższej cenie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →