DJ Boring wystąpi w „Radio 1’s Essential Mix” Radia BBC 1

News Film Galeria

Jeden z najbardziej rozchwytywanych DJów sceny lo-fi house już w ten weekend zapoda swoje mixy w słynnej na cały świat audycji radia BBC 1.

DJ Boring – nowa EPka + mix dla radia

Kończący się właśnie tydzień jest dla DJa Boringa wyjątkowo aktywny. Dzisiaj na rynek trafiła najnowsza EPka muzyka Like Water, za której dystrybucję odpowiada wytwórnia Technicolor, a już jutro Australijczyk poprowadzi kolejny odcinek programu Radio 1’s Essential Mix. Audycja rozpocznie się o 1 w nocy (czasu brytyjskiego) i będzie dostępna pod tym linkiem.

Dj Boring – Like Water

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poprosiłem wielu moich przyjaciół o udział w tym miksie, więc jestem bardzo podekscytowany możliwością wykorzystania tej platformy do zaprezentowania swojej nowej lub niepublikowanej muzyki. Mam nadzieję, że wszystkim Wam się spodoba! – napisał na swoim koncie w mediach społecznościowych DJ Boring

DJ Boring i jego lo-fi house

DJ Boring dla wielu stał się tzw. poster boyem nowego muzycznego ruchu chętnie określanego mianem lo-fi house. Mimo szufladki, w którą tak chętnie wpychają go dziennikarze, Australijczyk stara się skupić na tym, co tak naprawdę się liczy – na dobrej muzyce. Od kiedy pojawił się na scenie kilkanaście miesięcy temu z Winoną Tristan nie musi szukać nowych środków wyrazu, tylko pozwala sobie na naturalny muzyczny rozwój. Kolejne wydawnictwa potwierdzają, że jego obecność na scenie to nie wynik memowej ksywki czy przelotnego hype’u na muzykę, z którą tak chętnie jest łączony.

DJ Boring

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →