Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Carl Cox i Fatboy Slim wypuścili wspólny kawałek

Fot.DJMag
News
Carl Cox i Fatboy Slim z podwójnym techno uderzeniem

Singiel zatytułowany Speed Trials on Acid porwie was do tańca w rytmie acid techno. Carl Cox i Fatboy Slim są po prostu w znakomitej formie.

Carl Cox i Fatboy Slim z podwójnym techno-uderzeniem

Dwóch z najbardziej cenionych weteranów muzyki tanecznej połączyło siły i stworzyło numer na miarę ich talentu. W ramach swojej pierwszej współpracy Carl Cox i Fatboy Slim przygotowali dla nas oldschoolowy kawałek Speed Trials on Acid. To pierwszy singiel Coxa od czasu lutowego Stay Out All Night, a Fatboy Slima od The Voice of Experience z 2020 roku.

Carl Cox i Fatboy Slim – na podbój Ibizy

Z szybkim i mocnym basem Speed Trials on Acid ta dwójka z pewnością podbije kluby na Ibizie, rozpalając do czerwoności ich wnętrza inspirowanymi acidem 303-kami. Carl Cox po raz pierwszy zainspirował się nowym utworem w swoim australijskim studiu podczas lockdownu, zanim wysłał pomysł do Fatboy Slima. Slim wpadł potem na pomysł, aby wprowadzić do numeru wokal Dana Diamonda oraz partię smyczków.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pomyślałem, że Normanowi może się spodobać moja propozycja, bo on lubi trochę kwasu w swojej muzyce. Wpadł na pomysł, żeby wprowadzić wokal Dana, co okazało się super rozwiązaniem. Kiedy posłuchałem efektu końcowego, pomyślałem, że Slim to absolutny geniusz. Wniósł do niego swój własny smak i uważam, że jest to wspaniały utwór. Jestem naprawdę dumny z tego, co udało nam się stworzyć.

– tłumaczy CoxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →