Od Kraftwerk, przez detroit techno, chicago house, do rave’ów lat 90. Nadchodzi wyjątkowa wystawa 

Fot. Deutschlandfunk Kultur
News
Wystawa, jakich mało

Kierunek – Düsseldorf! To właśnie w tym niemieckim mieście otwarto wystawę poświęconą muzyce elektronicznej, a Wy koniecznie powinniście na nią zajrzeć. Dlaczego?

Wystawa jakich mało

Prezentowana w düsseldorfskim Museum Kunstpalast od 9 grudnia do 15 maja wystawa Electro. From Kraftwerk To Techno bada historię muzyki elektronicznej i jej wzajemne powiązania z innymi formami sztuki. Jest to pierwsza tego typu duża inicjatywa o charakterze muzycznym prezentowana przez Kunstpalast.

Electro. From Kraftwerk to Techno – trailer

Wystawa Electro. From Kraftwerk to Techno – od lat 70. po współczesność

Przybywając na wystawę, cofniemy się do lat 70., kiedy swoją karierą rozwijał niemiecki Kraftwerk. Następnie zahaczymy o detroit techno, chicago house, wczesny amerykański hip-hop i nawet kulturę rave lat 90. Czekać będzie na nas dodatkowo ponad 500 eksponatów, takich jak wykonane na zamówienie instrumenty muzyczne, generatory dźwięku, filmy, fotografie, projekty graficzne i klipy dźwiękowe. Zostaną też przybliżone sylwetki takich wykonawców, jak m.in. Daft Punk, Laurent Garnier, Jean-Michel Jarre i Mouse On Mars. Wystawa zawiera również inscenizację multimedialnych spektakli Kraftwerk.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Electro. From Kraftwerk to Techno została pierwotnie przygotowana przez Musée de la Musique – Philharmonie de Paris. Wersja w Düsseldorfie została stworzona we współpracy z Ralfem Hütterem z Kraftwerk.

Wystawa Electro. From Kraftwerk to Techno
Fot. Deutschlandfunk Kultur
Wystawa Electro. From Kraftwerk to Techno
Fot. Deutschlandfunk Kultur

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →