Kraftwerk i The Chemical Brothers jako headlinerzy Field Day 2022

Fot. Materiały promocyjne
News
Field Day 2022 ogłasza pierwszych wykonawców

Festiwal Field Day powróci do Victoria Park 20 sierpnia. Poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas imprezy.

Field Day 2022 ogłasza pierwszych wykonawców

Z okazji 15-lecia londyńskiego festiwalu Field Day, organizatorzy imprezy ujawnili 15 artystów, którzy wystąpią w Londynie w 2022 roku. Wygląda na to, że w Victoria Park zobaczymy najlepsze brzmienia elektroniki w najróżniejszych odcieniach. W roli głównej wystąpi sześciokrotnie nagradzany nagrodą Grammy duet The Chemical Brothers oraz pionierzy nurtu techno, elektro i house – Kraftwerk.

Wśród innych wykonawców, w line-up’ie brytyjskiej imprezy znalazły się się gwiazdy poprzednich okładek magazynu MixmagDaniel Avery  i Logic1000, a także Cici, Eliza Rose, Emerald b2b Jossy Mitsu, Erol Alkan, Floating Points, HAAi, Kareem Ali, Otik, Salute i Tourist. Organizatorzy ogłosili, że wkrótce poznamy kolejnych artystów, którzy zagrają na Field Day 2022.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Field Day 2022 znowu w Victoria Park

W tym roku festiwal powróci do Victoria Park we Wschodnim Londynie, gdzie odbywał się przez dziesięć lat, zanim przeniósł się do Brockwell Park w 2018 roku i The Drumsheds na edycję z 2019 roku. Impreza odbędzie się 20 sierpnia.

Jesteśmy zachwyceni, że Field Day odbędzie się ponownie Victoria Park. To idealne miejsce do świętowania jubileuszowej 15. edycji festiwalu. Jesteśmy podekscytowani faktem, że możemy ogłosić dwójkę jednych z najbardziej ikonicznych zespołów w historii muzyki elektronicznej. To dla nas naprawdę wielka sprawa – powiedział dyrektor festiwalu, Gareth Cooper

Przedsprzedaż biletów na Field Day 2022 rusza w środę 24 listopada, a sprzedaż standardowa rozpocznie się w czwartek 25 listopada.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →