Daft Punk znów królują na liście Billboardu

Fot. Materiały promocyjne
Elektronika
Daft Punk ponownie na szczycie Billboardu

Francuski duet wydał specjalną edycję soundtracku do filmu Tron Legacy na niebieskim winylu. Wydawnictwo z miejsca wskoczyło na szczyt słynnego amerykańskiego zestawienia.

Daft Punk ponownie na szczycie Billboardu

Sukces nowej, niebieskiej, winylowej edycji soundtracku Daft Punk Tron Legacy z 2010 roku sprawił, że album znalazł się na szczycie najnowszej listy Billboard w kategorii Top Dance/Electronic Albums.

Album został niedawno wznowiony w specjalnych niebieskich i przezroczystych edycjach winylowych. Dane sprzedaży pokazują, że 94% z 10 000 sprzedanych egzemplarzy albumu między 10 a 16 grudnia stanowiły fizyczne kopie. Jest to szczególnie istotne w obliczu dominacji sprzedaży cyfrowej i streamingu na dzisiejszych listach przebojów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Billboard podał, że powrót albumu na szczyt listy Top Dance/Electronic Albums był dla niego 11. tygodniem na tym miejscu i pierwszym od kwietnia 2011 roku. Wznowienie ścieżki dźwiękowej jest następstwem ogłoszenia przez Daft Punk na początku 2021 roku, że po 28 latach kończą działalność.

Daft Punk ponownie na szczycie Billboardu

Daft Punk – czekamy na książkę

W 2023 roku ukazać ma się książka After Daft, która przyjrzy się spuściźnie i wpływowi Daft Punk na kulturę. Tytuł w dużej mierze skupia się na trasie koncertowej Alive 2006-2007, która, jak twierdzi autor, na zawsze zmieniła bieg historii, popychając jednocześnie do przodu nową, młodą rzeszę zainspirowanych duetem DJ-ów i producentów.

Daft Punk ponownie na szczycie Billboardu

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →