Aphex Twin ponownie na billboardach

News
Aphex Twin

Czyżby Aphex Twin przygotowywał coś specjalnego dla swoich słuchaczy? W kilku miejscach na świecie pojawiły się billboardy, na których widnieje logo artysty.

Aphex Twin – coś się święci

Aphex Twin to gość, który znany jest ze swoich niekonwencjonalnych akcji marketingowych. Śmiało można powiedzieć, że przez lata udało mu się zbudować, wokół siebie otoczkę tajemniczości.  Sprawia ona, że najbardziej oddani fani doszukują się w każdej jego aktywności podwójnego przekazu, bądź zawoalowanej wiadomości.

Nie ma się co dziwić, bowiem Richard David James lubi zmusić nas do główkowania. Ostatnie kawałki artysty udostępnione zostały z  konta na na serwisie Soundcloud, które jeszcze do niedawna nie było jednoznacznie z nim powiązane. Jakby tego było mało, muzyk zamieścił przy okazji ich publikacji ukryty przekaz. Kontrowersyjny, ale również emocjonalny. W metadanych jednego z utworów zaszyta została wiadomość o śmierci ojca artysty, w opisie profilu natomiast znajdowała się przestroga przed ograniczeniami wolności. Więcej o akcji przeczytacie tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Były również i kampanie, takie jak ta, która rozpoczęła się kilka dni temu. W różnych miejscach na świecie (Berlinie, LA, Londynie i Bristolu) pojawiły się billboardy ze słynnym logiem artysty. O fakcie tym dowiedzieliśmy się za sprawą instagramowego konta producenta sprzętu muzycznego Novation.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

LA // Berlin // Bristol // London ••• More info incoming: 20.10.20 ••• #WeAreNovation

Post udostępniony przez Novation (@wearenovation)

Aphex Twin wyda nowy materiał? Niekoniecznie

Niestety, muszę trochę ostudzić wszystkich tych, którzy już zacierają ręce i czekają na nowy album. Podobna akcja, jak wspominałem, miała już miejsce, a jej finałem wcale nie była nowa płyta czy epka. Novation wypuściło na rynek wtyczkę AFX Mode do ich syntezatora Bass Station II.

Bass Station II 4.14 – AFX Mode // Novation

Dla tych, którzy jednak, tak jak ja, chcą żyć, ulotną nadzieją, jest światełko w tunelu. Jeden z plakatów znajduje się bowiem na słynnym londyńskim sklepie z płytami Phonica Records. Może w ten sposób Aphex chce nam przekazać, że nadchodzić krążek? Wiem, że trochę to grubymi nićmi szyte. Ale może jednak, może… Przecież od Syro minęło już 6 lat! A od Collapse 2! Ile można czekać!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →