Potrójny winyl z niespodzianką. Pierwszy od 10 lat album Faithless doczekał się specjalnej edycji

News
Faithless, All Blessed

Czego by nie powiedzieć o Faithless i albumie All Blessed każda aktywność legendarnego zespołu jest bądź co bądź ciekawym tematem do rozmów. Zaledwie rok od wydania pierwszego po 10 latach albumu Brytyjczycy wypuszczają specjalną edycję All Blessed na potrójnym winylu.

Ich alias przez lata był na ustach wszystkich i wszędzie. Nie było imprezy, w trakcie której nie wybrzmiał Insomnia, We Come One, God Is A DJ czy Music Matters. Nie było osoby, która nie doceniała ich zdolności mieszania różnych gatunków elektroniki w tak wielu wydawnictwach. Czas mijał, a o Faithless robiło się coraz ciszej. Do czasu wydania All Blessed w roku ubiegłym ostatnim pełnowymiarowego albumem Brytyjczyków był The Dance. Album, który odniósł komercyjny sukces, sprzedając się w ponad 600 000 egzemplarzy na całym świecie, rozbudził nadzieję fanów na kolejne wydawnictwa z zachowaną ciągłością publikacji kolejnych płyt. Było jednak inaczej i na kolejny longplay trzeba było czekać aż dekadę.

Faithless – All Blessed

Faithless 3.0

Faithless nad nowym albumem pracowali od 2016 roku. Odebrani przez część środowiska muzycznego jako wersja 3.0 to jednak zupełnie nowe rozdanie. Tworzący niegdyś zespół, a obecnie duet, Rollo i Sister Bliss, potwierdzają odświeżoną wersję samych siebie poprzez wiele współprac z nowymi i starymi przyjaciółmi. Wyjątkowa edycja nowej płyty zawiera domyślny album wraz z mnóstwem świeżych remiksów od Maceo Plexa, Paula Woolforda, Yotto, Cristopha i samej Sister Bliss. Ponadto, na płycie znalazł się najnowszy singiel Everybody Everybody z remiksem TCTS oraz wiele innych dobrze przyjętych utworów, w tym Innadadance i I Need Someone.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zarówno długo wyczekiwana zapowiedź All Blessed, jak i jego późniejsze wydanie, oznaczały nie tylko triumfalny powrót Faithless na listę przebojów, ale również obecność na liście przebojów Official Charts Company. Za sprawą siódmego krążka brytyjskie duo uplasowało się na pierwszym miejscu w zestawieniu Dance Album Chart i szóstym na Official UK Album Chart.

Faithless, All Blessed

Fot. Faithless


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →