Faithless zapowiada pierwszy album od 10 lat i prezentują nowy singiel

News

Faithless powraca. Po 10 latach milczenia wydawniczego, formacja zapowiedziała nowy album. Premiera już w październiku tego roku!

Faithless przerywa milczenie

Dekada. Tyle przyszło czekać fanom brytyjskiej formacji na nową muzykę grupy. Od premiery ostatniego długogrającego albumu zatytułowanego The Dance minęło już przeszło 10 lat. Do zeszłego miesiąca nic nie zapowiadało, że w najbliższym czasie przyjdzie nam usłyszeć coś nowego od Faithless.

Pierwszym prognostykiem tego, że nadchodzi coś nowego był wydany w zeszłym miesiącu singiel – The Feeling. Materiał oficjalnie nie promował albumu, ale można było się już domyślić, że możliwe, że ten jest w drodze. Dziś dostaliśmy potwierdzenie w postaci kolejnego singla i szczegółów nadchodzącego LP.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Faithless – The Feeling

Faithless – All Blessed – nowy album

Nadchodzący krążek zatytułowany jest All Blessed i wydany zostanie nakładem wytwórni Sony BMG Music Entertainment, stajni, w której pojawi się również nowa płyta Groove Armady. Premiera albumu została zaplanowana na 23 października. Wraz z rewelacyjnymi informacjami Faithless udostępniło nowy singiel – Synthesizer.

Faithless – Synthesizer (feat. Nathan Ball)

Artyści zapytani o najnowszą płytę odpowiadają:

W tym niespokojnym i coraz bardziej brutalnym świecie, tekstowo chcemy aby album oddawał to co od zawsze było przesłaniem Faithless; bądź świadomy, bądź troskliwy, kochaj siebie, aby móc kochać innych i zrozumieć to kim jesteś, oraz gdzie jesteś polemiczny ale, miejmy nadzieję, inteligentny i inspirujący – to muzyka z uczuciami i słowa ze znaczeniem.

Niezwykle ciekawi mnie, co po takim czasie przygotowała legendarna formacja, oraz czy poradzi sobie z ciężarem, jaki musi spoczywać na ich barkach. 10 lat to szmat czasu, przez który mogli stworzyć naprawdę wiele niesamowitej muzyki, na co osobiście bardzo liczę.

Faithless – All Blessed – tracklista

 1. Poetry (feat. Suli Breaks)
 2. Gains (feat. Suli Breaks)
 3.  I Need Someone (feat. Nathan Ball & Caleb Femi)
 4. Remember (feat. Suli Breaks & LSK)
 5. Synthesizer (feat. Nathan Ball)
 6. My Town (feat. Gaika)
 7. What Shall I Do?
 8. Friendship
 9. Walkin My Shoes
 10. All Blessed
 11. Innadadance (feat. Suli Breaks & Jazzie B)
 12. Take Your Time (feat. Damien Jurado & Suli Breaks)

Faithless - All Blessed


Faithless – All Blessed – odsłuch albumu

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →