Maceo Plex anonsuje nowy album. Singiel „Revision” już w sieci

Fot. Michael Poselski
News
Maceo Plex anonsuje nowy album. Singiel "Revision" już w sieci

Po publikacji remiksów Faithless - kawałka Insomnia i singlu You Know What I Got, Maceo Plex wydał właśnie zapowiedź swojego najnowszego albumu. Zaprezentowany po raz pierwszy w trakcie minionej edycji festiwalu EXIT utwór Revision, jest częścią pierwszego album artysty od 2017 roku.

Jeden z największych artystów współczesnej muzyki elektronicznej, autor wielu utworów uwielbianych przez miliony fanów na całym świecie, Maceo Plex, wydał nowy singiel. Stworzony we współpracy z Program 2 i Giovannim utwór, zapowiada nowy album amerykańsko-kubańskiego producenta. Po upływie kilku tygodni wiemy, że przypadająca na 20. edycję festiwalu EXIT w lipcu tego roku premiera blisko 5 minutowego Revision, nie była dziełem przypadku. Artysta, wydający także pod aliasami Maetrik Mariel Ito, wielokrotnie podkreślał, że serbski festiwal to „jeden z najlepszych festiwali na świecie”, a występ na nim to „jedno z najlepszych uczuć w jego życiu”. Jak sam przyznaje, denerwuje się za każdym razem, gdy ma wystąpić przez publicznością na Dance Arena.

Maceo Plex & Program 2 – Revision feat. Giovanni

Maceo Plex prezentuje Revision

Nowy album Plexa jest następcą krążka Solar wydanego 4 lata temu w hiszpańskim labelu Lone Romantic. Pierwsze oznaki dotyczące tego, jaką drogę obierze album, możemy wywnioskować po premierowym singlu Revision. To typowo emocjonalna produkcja Plexa, łącząca w idealnej harmonii kinowe krajobrazy dźwiękowe i melancholijne techno. Niebiański wokal od samego początku dominuje w utworze, a kosmiczna linia syntezatorów elegancko unosi się ponad potężną sekcją rytmiczną, nadającą utworowi niezwykłego tempa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oprócz singla promującego nowy album, Eric Estornel ma na koncie kilka tegorocznych, nie mniej okazałych aktywności okołoscenicznych. 43-latek był gościem słynnego BBC Radio 1, zajął pierwsze miejsce na liście Beatport ze swoim remiksem legendy wśród legend, FaithlessInsomnia, a także uplasował się na 37 miejscu świeżo co oblikowanego rankingu Alternative TOP 100 DJs.

Bilety na wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →