„Everybody Everybody” – nowy singiel Faithless już w sieci

Fot. Materiały promocyjne
News

Faithless ponownie daje o sobie znać. Rok po wydaniu albumu All Blessed, brytyjska formacja zapowiedziała wypuszczenie tanecznej wersji tej płyty. Wydawnictwo zapowiada singiel Everybody Everybody.

Faithless dla wszystkich

Faithless to legenda muzyki elektronicznej. Nic dziwnego, że informacja o tym, że w 2020 roku zespół powrócił (po tym, jak w 2011 roku zakończył działalność) i wydał nową płytę All Blessed, wywoływała spore emocje. Rok po premierze Brytyjczycy zapowiedzieli, że wypuszczą w listopadzie krążek będący taneczną interpretacją płyty. Trafią na nią znane już single Faithless, takie jak Need Someone, Synthesizer  i Innadadance. Do tego zestawu dojdzie również kompozycja Everybody Everybody, która właśnie trafiła do sieci.

Singiel stanowi swoiste wezwanie nas wszystkich na parkiet, gdzie oddamy się tanecznemu szaleństwu i zapomnimy o kłopotach. Z zaraźliwym, wpadającym w ucho refrenem, pulsującym basem i kaskadowymi klawiszami, Everybody Everybody powinno skraść serca wszystkich, którzy kochają muzykę elektroniczną – czytamy w informacji prasowej.

My możemy tylko dodać, że jeśli szukacie oldschoolowego, house’owego klimatu, to właśnie znaliście numer idealnie spełniający te kryteria. Możecie posłuchać go zresztą poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Faithless – Everybody Everybody

Faithless – na scenie od 25 lat

Faithless to zespół, którego kariera muzyczna trwa już ponad 25 lat. Pochodząca z Londynu grupa odniosła w tym czasie wiele sukcesów. W UK mają na koncie siedem singli z Top 10 i sześć albumów z Top 10, z których trzy dotarły do pierwszego miejsca. Album All Blessed znalazł się na szóstym miejscu Official Album Chart w Wielkiej Brytanii oraz na pierwszym miejscu Dance Album Chart w tym samym kraju. Grupa zakończyła działalność w 2011 roku, w 2020 powróciła do żywych, jednak bez Maxi’ego Jazza w składzie.

Faithless jeszcze jako duet 

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →