Wielka Brytania: Nieszczepieni nie będą mogli wejść na imprezy masowe

Fot. Pixabay
News
Imprezy masowe tylko dla zaszczepionych? 

Brytyjski minister Michael Gove ostrzegł, że osoby odmawiające przyjęcia szczepionki mogą mieć zakaz wstępu na niektóre wydarzenia i imprezy masowe.

Wielka Brytania: niezaszczepieni nie będą mieli łatwo

To jak na razie najostrzejszy komunikat do osób niezaszczepionych ze strony rządu. Gove wskazał, że imprezy masowe, takie jak np. mecze piłkarskie, festiwale i eventy  na świeżym powietrzu mają być bezpieczne, co oznacza, że wstęp na nie będą miały jedynie obywatele z certyfikatem covidowym.

Ostatecznie, jeśli możesz się zaszczepić, a ty tego odmawiasz, jest to akt samolubny. Narażasz zdrowie i życie innych ludzi, więc powinieneś się zaszczepić – mówił Gove

Zapytany, czy odmowa szczepienia powinna skutkować zakazem uczestnictwa w niektórych imprezach masowych, odpowiedział:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli świadomie odmawiasz szczepienia, a są pewne miejsca i pewne wydarzenia, które wymagają pewnego poziomu bezpieczeństwa, to znając warunki, na jakich można dostać się do tych miejsc i na te wydarzenia, będą one dla ciebie zamknięte.

Boris Johnson wielka brytania

Wielka Brytania: do klubu tylko z certyfikatem

Premier UK Boris Jonhson zapowiedział już wcześniej, że od września do klubów nocnych będą mogły wejść tylko osoby w pełni zaszczepione, przy czym w odróżnieniu od niektórych innych krajów, nie umożliwi tego negatywny test na obecność koronawirusa.

Kwestia obowiązkowych szczepień jako warunku uczestnictwa w wydarzeniach budzi spory sprzeciw wewnątrz rządzącej Partii Konserwatywnej. Część posłów partii Johnsona zapowiada, że zagłosuje przeciw rządowym propozycjom.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →