Faithless

Faithless
Downtempo Electronic House Synth Pop
Kraj:
Wielka Brytania
Wytwórnie:

Od zawsze wymykali się ścisłym definicjom. Muzyka, którą tworzą jest inteligentna, pełna emocji doskonała do tańca, a jej różnorodność nie pozwala na włożenie zespołu do żadnej szufladki.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Faithless kojarzony jest z wielkimi klasycznymi przebojami jak „Insomnia”, „Salva Mea”, „God Is a DJ”, „We Come One” jak również mocnymi housowymi beatami w poetyckich tekstach „Bring My Family Back”, „Muhammad Ali” czy wreszcie gospelowym hymnie „Don’t Leave”.

 

Trzon zespołu tworzą: Maxi Jazz, Sister Bliss, Rollo Armstrong. Maxi jak piszą dziennikarze to: „charyzmatyczny frontman na koncertach, rapujący buddysta, mistrz elokwencji i wyjątkowego stylu poetyckiego”. Dzięki jego charyzmie Faithless ma nadzwyczajną moc rzadko spotykaną w muzyce tanecznej. Bliss jest z wykształcenia pianistką, której pasją jest muzyka elektroniczna. Komponuje także muzykę do projektów telewizyjnych. Rollo to ich szef, który jest także współautorem i współproducentem obu albumów swojej młodszej siostry Dido, oraz autorem remiksów utworów m.in. U2, Bjork, The Pet Shop Boys.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →