Röyksopp zapowiadają coś specjalnego na Nowy Rok

Fot. Materiały promocyjne
News
Röyksopp wydadzą pierwszą od 7 lat płytę?

Wygląda na to, że Röyksopp szykują się do powrotu i robią zamieszanie w sieci.

Röyksopp wydadzą pierwszą od 7 lat płytę?

Norweski duet Röyksopp, po tym jak wystartował ze swoim oficjalnym koncie na Instagramie, teraz udostępnił pierwszy tajemniczy post, w który informuje, że przygotowuje „coś specjalnego na początek przyszłego roku”. Pierwsza wskazówka w tym temacie ma się pojawić już 1 stycznia 2022 roku.


Na post szybko zaczęli reagować fani zespołu, którzy zaczęli ekscytować się i dopytywać Röyksopp, czy chodzi o nowy album albo singiel.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Duet oczywiście nie odpowiedział, wszystko natomiast powinno się wyjaśnić w ciągu kilku najbliższych dni. Ostatni album zespołu The Inevitable End ukazał się w 2014 roku.

Röyksopp – norweska moc elektroniki

Röyksopp to norweski duet założony w 1998 roku przez Torbjørna Brundtlanda i Sveina Berge’a. Grupa dużą popularność zyskała po ukazaniu się debiutanckiego albumu Melody A.M. z 2004 roku. Wystarczyły cztery lata od premiery, by longplay ten sprzedał się w nakładzie miliona egzemplarzy, co w przypadku europejskiego, niepochodzącego z Wielkiej Brytanii zespołu stanowiło gigantyczny sukces.

Röyksopp & Robyn – Monument

W kolejnych latach Röyksopp uważany był za jeden z najlepszych zespołów muzyki elektronicznej na świecie. Zespół wydał pięć długogrających płyt: Melody A.M. (2004), The Understanding (2005), Junior (2009), Senior (2010) i The Ineviatble End (2014).

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →