Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Odkrycie Roku Polska 2021

muno.pl
News
Munoludy 2021 - do wyścigu, gotowi...start!

Dzień dobry! Trzecią kategorią naszej tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy, której wyniki mamy przyjemność Wam przedstawić, jest Odkrycie Roku 2021. Poznajcie wyniki!

Munoludy 2021. To już jest koniec

Najważniejszy plebiscyt poświęcony muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej w Polsce dobiegł końca. Jak zdążyliśmy wyjaśnić w artykule otwierającym drugi etap głosowania, przebieg tegorocznych Munoludów został wzbogacony o nowe rozwiązania. Dla komfortu wszystkich po raz pierwszy w historii wprowadziliśmy uwierzytelnianie przez Facebooka oraz nowy, całkowicie autorski system głosowania.

Bez zmian (nie licząc dodanej nowej – VJ/VJ-ka roku) pozostały kategorie, wśród których nie mogło zabraknąć tej poświęconej Odkryciom Roku na naszej rodzimej scenie. Wspierajmy młodych, lokalnych artystów nie tylko od święta – oni tworzą, produkują, grają muzykę z taką samą pasją, z jaką my ich słuchamy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

odkrycie

Munoludy 2021. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Odkrycie Roku Polska 2021

Po przeliczeniu wszystkich głosów oficjalnie komunikujemy — mamy to! Wyniki Munoludów 2021 w kategorii Odkrycie Roku Polska 2021 wjeżdżają na salony. Oto i one:

10. ALLG

9. OLLIEE

8. FURIE

7. RETHE

6. SZERMI

5. IKARVS

4. WE CALL IT VOIGHT-KAMPFF

3. SOURNOIS

odkrycie III miejsce

Rezydentka wrocławskiej Wyspy Tamki oraz członkini prężnie działającego w stolicy Dolnego Śląska kolektywu Portal. W ubiegłym roku często mogliście ją usłyszeć w rozmaitych seriach podcastowych, a także czołowych polskich klubach, gdzie jej mocna, szybka, ale również eklektyczna selekcja spotkała się ze sporym uznaniem. I to właśnie dzięki temu Sournois melduje się w naszym plebiscycie na trzecim miejscu.

Koniecznie sprawdź: Selekcja: Sournois dla Muno.pl: „Chciałabym postawić wszystko na jedną kartę”

2. KOLACJA

odkrycie II miejsce

Na drugim miejscu również znajduje się reprezentantka wrocławskiej sceny! Alicja Żambo, działająca pod aliasem Kolacja, to jedna z najciekawszych didżejek w naszym kraju. Artystki związanej ze społecznością 420fm nie można jednoznacznie zakwalifikować do żadnej szufladki muzycznej. Selekcja Kolacji to gatunkowy crossover, który przez zabawę konwencją przeróżnych brzmień klubowych, jak techno, house, breaki, IDM, electropop, trip-hop itd., mocno przypomina brzmienie z… brytyjskich klubów. Pomysł, odwaga i bezkompromisowość popłacają – gratulujemy drugiego miejsca!

Koniecznie sprawdź: Selekcja: Kolacja dla Muno.pl. Radość po obu stronach didżejki

1. KOREA

odkrycie I miejsce

Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają – poznański duet KOREA jest na to dobrym przykładem. Dwóch młodych artystów – Nikodem Hromada (Theo Kojak) i Oskar Maćkowski (Boarding Pass) – wywołali sensację zarówno na lokalnej, jak i ogólnopolskiej scenie. Związani z poznańskim klubem Schron, gdzie organizują własny cykl imprez Gruß, o dość odmiennych drogach muzycznych (Nikodem był ekscentrycznym didżejem, podczas gdy Oskar grał na gitarze w indie-rockowych zespołach), postanowili połączyć swoje inspiracje, tworząc prawdziwy parkietowy banger, który podbił Wasze serca. Duetowi KOREA gratulujemy pierwszego miejsca w naszym plebiscycie i życzymy kolejnych sukcesów!

Koniecznie sprawdź: Selekcja: KOREA. Taneczny ładunek wybuchowyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →