LOST Przesilenie 2022 – znamy już pełny line-up festiwalu

fot. materiały prasowe
Eventpromo
LOST Przesilenie 2022

Wrota pałacu w Debrznicy niedaleko Garbicza w ostatni weekend sierpnia po raz kolejny otworzą się dla miłośników elektronicznych brzmień. Zobaczcie kto wystąpi!

LOST Przesilenie 2022 – pałac elektroniki

Organizatorzy wydarzenia, ekipa between_us, która przez lata współorganizowała festiwal Garbicz, przygotowała dla Was wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie. LOST Przesilenie 2022 jest gwarancją aktywnego wypoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Ten festiwal zapewnia kameralny klimat (wręcz domową atmosferę), dobre towarzystwo, anonimowość i intymność pośród bram XIX-wiecznego pałacu w malowniczej wsi Debrznica.

Myślą przewodnią festiwalu jest odzyskiwanie utraconego kontaktu z wciąż drzemiącymi w nas żywiołami. Odbudowywanie więzi z naturalną duchowością, która cechowała nas wszystkich nim zamieszkaliśmy w dżunglach z betonu i oddzieliliśmy się od planety warstwą syntetycznej podeszwy i cegieł. W każdym z nas drzemie chęć odzyskania więzi z naturą, utraconej w gonitwie cechującej współczesną codzienność. Chęć ta skryta jest nieraz głęboko – niektórzy pozwolili nawet, by zgiełk cywilizacji skutecznie stłumił ten pradawny zew, pozostały w nas od czasów, gdy wszyscy byliśmy mieszkańcami puszczy. Wierzymy, że odkrywanie go na nowo w ludzkich duszach jest czymś ważnym, czymś o co warto walczyć, o co warto tańczyć

– napisali organizatorzy.

Transcendentalną podróż muzyczną zapewnią wyjątkowi artyści – gwiazdą tegorocznej edycji, będzie Sailor & I, którzy wystąpią z live actem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sailor & I – Tough Love

Organizatorzy uzupełnlili lineup o garść artystów lokalnej oraz zagranicznej sceny elektronicznej. Na LOST Przesilenie 2022 usłyszycie również: Away with the fairies, Cherry Core, DanielD, Der Eggert, DESH, for_one_reason_only, G_Suss, Hannai, Honschu Lee, INKAA & The Vulverinas, Joana, kEczuP, Keytov, Kotelett&Zadak live (Kotelett live), LINBER LYNX, Modulatos, Mr. Dark, P.R, Rainer Wie Kainer, Rene Oldenburg, Semptex, Simon Sett, StaylStan, Steller, Tom Da Groove, Tonomat, Trebor Hagen, WRX b2b TeeM, Zwei Sommer, Zyga

Koniecznie sprawdź: Garbicz Festival 2022. Niebo na ziemi – nasza fotorelacja

LOST Przesilenie 2022 – bilety

Bilety na festiwal LOST Przesilenie 2022 możecie nabyć na stronie Biletomat.pl. Druga pula jest dostępna do końca tego tygodnia w cenie 180 zł. Po upływie tego terminu cena wzrasta do 200 zł.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Bilety na LOST Przesilenie 2022

Biletomat.pl
180 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →