Kluby nocne i dyskoteki – wiemy, kiedy znów będą otwarte!

Fot. Pixabay
News
Streaming fabric świętuje 22. urodziny

Rząd luzuje kolejne obostrzenia. Po częściowym otwarciu gastronomii, galerii handlowych czy kin i teatrów, do życia powrócą także kluby i dyskoteki. Są już nieoficjalne informacje w tym temacie.

Koniec czekania. Mamy to!

Pamiętacie, kiedy ostatnio  byliście w klubie na dobrej imprezie? My też nie. Jednak wszystko wskazuje na to, że już niedługo znowu będziemy mogli śmiałym krokiem wkroczyć na parkiet. Aż chciałoby się parafrazować słowa premiera Mateusza Morawieckiego „Wirus jest w odwrocie. Nie ma się czego bać. Trzeba pójść do klubów tłumnie”. Może jednak nie zapeszajmy….

Kluby nocne i dyskoteki to miejsca objęte najdłuższym zakazem działalności w Polsce. Rząd swoje decyzje w tej sprawie argumentował tym, że to właśnie tam najłatwiej jest zarazić się koronawirusem. Za przykład stawiano nam Hiszpanię, Wielką Brytanię czy Włochy, gdzie, otwarte kluby przyczyniły się znacznie do pogorszenia statystyk zachorowań na wirusa. Wiadomo – zamknięte pomieszczenia ze słabą wentylacją, tłum, zero dystansu społecznego. Wszystko wskazuje jednak na to, że sytuacja ta się odmieni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Do klubów marsz

Prawdopodobnie otwarcie dyskotek i klubów nastąpi bowiem w…(budująca napięcie muzyka)  pierwszym tygodniu czerwca. Według nieoficjalnych informacji uzyskanych przez dziennikarzy radia RMF FM decyzja w tej sprawie ma zostać ogłoszona przez rząd już lada moment.

Zakaz działalności dyskotek cały czas był u nas  utrzymywany, kłopot w tym, że za bardzo nie był przestrzegany. Pojawiały się nawet doniesienia o „dyskotekowych podziemiach”. Rząd chce więc przerwać tę fikcję i planuje otwarcie dyskotek. Decyzja w tej sprawie ma zostać ogłoszona podczas konferencji prasowej prawdopodobnie jutro. Zdjęcie zakazu ma wejść w życie w ciągu najbliższych dni – możemy przeczytać na stronie internetowej RMF FM.

Koronawirus: coraz mniej zachorowań

W poniedziałek 31 maja potwierdzono łącznie 333 nowe przypadki koronawirusa. Zmarło 7 chorych, w tym dwie osoby cierpiące na choroby współistniejące. Takich niewielu zakażeń i zgonów nie było od dawna. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że po weekendzie zawsze liczby są relatywnie niskie.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →