Będzie obowiązkowa weryfikacja zaszczepionych na koncertach plenerowych

Fot. Materiały prasowe
News
Nie jesteś zaszczepiony - nie wejdziesz na koncert 

Polski rząd chce weryfikacji zaszczepionych na koncertach w plenerze. Nowy obowiązek dla organizatorów wejdzie w życie lada dzień.

Nie jesteś zaszczepiony – nie wejdziesz na koncert

Wszyscy nie możemy doczekać, kiedy znów zobaczymy na żywo swoich ulubionych wykonawców. Przypomnijmy, że organizacja koncertów plenerowych będzie możliwa od piątku 4 czerwca. Jednak jeśli nie jesteśmy zaszczepieni, możemy na taki koncert się nie dostać. Rząd planuje bowiem wprowadzenie obowiązkowej weryfikacji zaszczepionych osób. Obowiązek ten miałby spoczywać na organizatorach danego wydarzenia, którzy będą musieli korzystać z aplikacji na telefony komórkowe o nazwie Zaszczepieni. To za jej pomocą obsługa koncertu będzie sprawdzać certyfikaty szczepień osób wchodzących.

Każdy zaszczepiony będzie mógł wydrukować sobie ze strony pacjent.gov.pl odpowiednie zaświadczenie. Może też je ściągnąć na telefon przez aplikację mObywatel.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Festiwale

Koncerty plenerowe – nowe zasady

Rządowe rozporządzenie mówi, że na koncerty plenerowe może wejść 250 osób oraz – w zasadzie – nieograniczona liczba osób w pełni zaszczepionych. Czyli po dwóch dawkach, lub jednej preparatem Johnson & Johnson. Jeżeli organizator nie dostosuje się do nowych wytycznych, grożą mu wysokie kary finansowe.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →