Four Tet powraca do swojego tajemniczego aliasu

fot. materiał prasowy [edit: muno.pl]
News
Four Tet powraca do swojego tajemniczego aliasu

Wybory Kierana Hebdena dotyczące tego, jak i kiedy wydać swoją muzykę, zwykle są niecodzienne. Od niedawna dostajemy od producenta sporo różnorodnej muzyki i nie inaczej bywa w ostatnich dniach.

Four Tet – intensywny rok

To bardzo aktywny rok dla Kierana Hebdena. Po długiej, zawiłej, ale zwycięskiej batalii z Domino Records nastąpił bardzo płodny okres artystyczny dla tego zasłużonego brytyjskiego producenta. W tym roku wydał dwa single pod swoim sztandarowym aliasem Four Tet (Scythe Master oraz Watersynth), a także przywrócił w maju swój alias KH z dobrze przyjętym kawałkiem Looking At My Pager. W ostatnim tygodniu Kieran Hebden wypuścił nowy utwór w swoim enigmatycznym projekcie ⣎⡇ꉺლ༽இ•̛)ྀ◞ ༎ຶ ༽ৣৢ؞ৢ؞ؖ ꉺლ. Kombinacja losowo połączonych znaków, pochodzących m.in. z alfabetu Braille’a, języka gruzińskiego ( to odpowiednik l) czy greckiego, świadczy o pełnej swobodzie i otwartości projektu. Podobnie jak inne kawałki prezentowane na tym bandcampowym kanale, zapoczątkowanym w 2017 roku, to czysta zabawa konwencją, lekkie, proste i przyjemne utwory nawiązujące do sztandarowych kawałków (chociażby w formie szkicu) producenta z początku lat 2010. Tak czy siak – tak charakterystycznego brzmienia Four Teta ciężko pomylić z kimś innym.

⣎⡇ꉺლ༽இ•̛)ྀ◞ ༎ຶ ༽ৣৢ؞ৢ؞ؖ ꉺლ – (̸̢̛̼̞̭͋ͅ)̸͚̰͛̔̾̀̿͒͂v̴̢͚͚͎ȯ̶̞̮͖̑̈́)̸̳̥̰̜̥̺̐ͅ)̴͎̜͍̱̋̌͋̓̾̚ ̷̨ʅ͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡(۝ʅ͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡(Ɵʅ͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡(̸̢̛̼̞̭͋ͅ)̸͚̰͛̔̾̀̿͒͂:̴͓̞̑̌̂̆̊͋̀:̸͎̟̯̂̓̌:̶̢͙͙͕̠̩͆(̷̮͍͚̫͚͂̍)̵̳̗̊(Ɵʅ͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡(̸̢̛̼̞̭͋ͅ)̸͚̰͛̔̾̀̿͒͂v̴̢͚͚͎ȯ̶̞̮͖̑̈́)̸̳̥̰̜̥̺̐ͅ)̴͎̜͍̱̋̌͋̓̾̚ ̷̨ʅ͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Four Tet – jeszcze jeden popowy remiks

W ostatnim tygodniu piosenkarka pop Ellie Golding podzieliła się remiksem swojej nowej piosenki Easy Lover, którą przygotował dla niej specjalnie Four Tet. Brytyjska wokalistka nie kryje ogromnej radości z tej współpracy – jak wspomniała na Twitterze „od zawsze była fanką brzmienia Four Teta„.

Ellie Goulding – Easy Lover (For Tet Remix)


Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →