Winamp wprowadzi nową platformę, do której zaprosi tylko wybranych artystów. O co chodzi?

Fot. Winamp.com
News
Winamp z nową ofertą dla użytkowników

Wielki powrót Winampa to nie tylko aktualizacja oprogramowania, ale również ciekawa propozycja dla twórców muzyki.

Winamp z nową ofertą dla użytkowników

Winamp, czyli program do odtwarzani muzyki, z 83 milionami użytkowników na całym świecie, wkrótce zaprezentuje się światu z zupełnie nowej strony. Właściciele tego kultowego produktu chcą zwiększyć jego rozpoznawalność, czyniąc go zdecydowanie czymś więcej niż tylko aplikacją do odtwarzania plików MP3. Dlatego też Winamp ma stać się użytecznym narzędziem dla twórców, które pomoże im w dystrybucji, promocji i zarabianiu na muzyce.

Na razie liczba zaproszeń dla artystów ograniczona została do 25 000 osób. Otrzymają oni rok bezpłatnego dostępu do „narzędzi twórcy”, a także specjalną „przepustkę”, która zagwarantować ma wybrańcom “ekskluzywne korzyści”, w tym możliwość sprzedawania tokenów NFT. W końcu kto z nas nie marzy o stworzeniu własnego NFT, prawda?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Gagadget.com

Jest to kolejny, logiczny krok dla marki, której zaufały miliony, jako platformy do słuchania muzyki. Winamp od dawna szczyci się tworzeniem idealnego miejsca dla fanów do gromadzenia i cieszenia się muzyką, teraz poszerzamy odpowiednio naszą ofertę

– wyjaśnia CEO Winampa.

Konkurencyjna oferta dla Spotify? Niekoniecznie

Wszystko wskazuje na to, że Winamp ze swoim serwisem nie będzie starał się konkurować ze Spotify czy Apple Music. Zamiast tego swoją ofertę skieruje do użytkowników, którzy prawdopodobnie będą amatorskimi producentami. Aby skorzystać z propozycji, należy odwiedzić tę stronę internetową, wypełnić krótki formularz i przesłać go administratorom. Po zalogowaniu do usługi jest ona darmowa przez okres jednego roku. Wraz z nową platformą tworzony jest również system subskrypcji dla fanów, o którym mamy dowiedzieć się więcej niedługo.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →