Scuba stworzył NFT, z którego sprzedaży wspomoże trapioną wojną Ukrainę

fot. Materiały promocyjne
News
Scuba, Ukraina, Zbiórka

Paul Rose, znany jako Scuba, ogłosił zaplanowaną na 1 marca zbiórkę pieniędzy na rzecz organizacji charytatywnej wspierającej osoby dotknięte wojną na Ukrainie. „Najbardziej martwię się o ludzi" – dodał Brytyjczyk.

Cały świat (z wyjątkiem pojedynczych krajów) od blisko tygodnia śle pomoc Ukrainie na wiele sposób. Paczki, zbiórki, cokolwiek człowiek jest w stanie sobie wyobrazić i wcielić w życie. Nie inaczej, jest i zapewne długo jeszcze będzie, w przypadku osób powiązanych z branżą muzyczną. Do grona zaangażowanych w pomoc społeczności ukraińskiej dołączył właśnie Scuba, który powołał zbiórkę, z której specjalne stworzone na tę okoliczność NFT zostanie przekazane na cele charytatywne wspierające osoby dotknięte wojną na Ukrainie.

Przeczytaj również: Polskie kluby muzyczne solidarne z Ukrainą

Scuba na ratunek Ukrainie

Począwszy od dzisiaj (wtorek, 1 marca), od godziny 17:00, na stronie Catalog.works, będzie można wziąć udział w licytacji utworu SCB – Hang Ten (Scuba’s On Chain Mix). Wszystko ma związek z trwającą wojną w Ukrainie, obok której coraz więcej osób nie jest w stanie przejść obojętnie. Swoje pełne wsparcie Ukrainie przekazał także Scuba, który za pośrednictwem mediów społecznościowych, podzielił się autorskim pomysłem na akcję charytatywną:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ten utwór, który grałem w trakcie HOR w zeszłym tygodniu, jest przeróbką mojego ostatniego wydawnictwa SCB zatytułowanego Hang Ten (Scuba’s On Chain Mix). W zeszłym tygodniu wraz z Catalog Works zrobiłem z niego NFT. Planowałem upublicznić go w czwartek, jednak wiadome wydarzenia wyprzedziły ten plan. Po przemyśleniu postanowiłem wykorzystać to jako okazję do zebrania pieniędzy dla organizacji charytatywnych wspierających ludzi dotkniętych wojną na Ukrainie.

Artysta nie kryje swoich emocji względem wydarzeniem za naszą wschodnią granicą dodając:

Wiem, że w tej chwili na pierwszym planie jest ukraińskie wojsko walczące z Rosjanami, ale najbardziej martwię się o ludzi, którzy zostali przesiedleni w wyniku walk. Jestem jednak otwarty na propozycje wszelakiej pomocy. Proszę o kontakt.

Gdy tylko aukcja dobiegnie końca, sto procent kwoty ze sprzedaży NFT zostanie przekazane na wybrany przez Rose’a cel.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →