Koniec imprez z Fred Again i Skrillexem? Four Tet wchodzi do studia

fot. via instagram.com/fourtetkieran/
News
Four Tet

Brytyjski producent muzyki elektronicznej Kieran Hebdan, znany jako Four Tet, zapowiedział powrót do swojego studia. Na horyzoncie pierwszy od trzech lat solowym album uznanego artysty. Sprawdź.

Four Tet. Genius at work

Po serii doskonałych EP-ek i epickich występów ze Skrillexem i Fred again..Four Tet wrócił do studia, rozpoczynając pracę nad nowym albumem. Kolejny krążek będzie pierwszym LP od czasu Parallel, wydawnictwa zawierającego 10 oryginalnych utworów opublikowanych w Boże Narodzenie w 2020 roku. Płyta pojawiła się po ukazaniu krążka 871 dosłownie dzień wcześniej.

TEXT055 już niebawem. Rozpocząłem również pracę nad zaplanowanymi setami w ramach koncertów Squidsoup. Planuję wydać nową muzykę przed rozpoczęciem występów. Spodziewajcie się kolejnej kooperacji z moim człowiekiem Williamem Tylerem

– mówi autor

Najnowsze dzieło Four Teta zatytułowano TEXT055, co nawiązuje do kolejnej pozycji w katalogu Text Records. Choć nie potwierdzono żadnych szczegółów dotyczących płyty, artysta poinformował fanów, że nowa muzyka może pojawić się przed jego nadchodzącymi koncertami Squidsoup. Trasa koncertowa rozpocznie się 3 maja w Los Angeles.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tournée, jakie odbędzie się wraz z firmą Squidsoup, zajmującą się instalacjami immersyjnymi, rozpocznie się dwoma wieczorami w Hollywood Palladium w Los Angeles na początku przyszłego miesiąca. Kolejnym przystankiem będzie Londyn z jednorazowym występem w Alexandra Palace 23 maja.

Czytaj także: Wspólny kawałek Freda again.., Skrillexa i Four Teta już oficjalnie dostępny

Pod pseudonimem Four Tet, Hebden współpracował w ostatnich latach z wieloma cenionymi muzykami. Wśród nich należy odnotować przede wszystkim amerykańskiego artystę Williama Tylera, Madliba, Thoma Yorka i Buriala. Z kolei na początku tego miesiąca Hebden z okazji 20-lecia albumu ogłosił reedycję płyty Happiness z 2003 roku. Krążek nagrał wraz ze swoim starym zespołem Fridge.

Fridge – Happiness Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →