Flashback Festival 2022, czyli nostalgia po angielsku

Flashback Festival via Instagram
Festiwale Zapowiedzi

Wiosną tego roku w Manchesterze odbędzie się nowy festiwal muzyczny, poświęcony muzyce tanecznej z lat 90. i 00. Flashback Festival 2022 będzie mieć miejsce w Platt Fields Park, w centrum angielskiego miasta. Więcej szczegółów poniżej!

Flashback Festival 2022 – mówi przełom wieków

Wydarzenie Flashback Festival 2022 będzie jednodniowe – odbędzie się w sobotę 21 maja 2022 roku. Na Instagramie organizatorzy festiwalu napisali:

Przygotujcie się na plenerowy festiwal w Manchesterze, świętujący najlepszą muzykę z kultowej epoki. Flashback Festival przynosi ponadczasowe melodie i świeże wibracje do sekretnego miejsca w centrum miasta. Od euforycznego trance’u po klubowe klasyki, retro house po groovin’ garage i wszystko pomiędzy! Dołącz do nas, gdy przejmiemy Manchester w maju!

Na początku stycznia The Manc doniósł, że na pięciu scenach wystąpi ponad 60 artystów. Festiwalowa scena główna będzie ogromną plenerową sceną z efektami, pokazami laserowymi i pirotechnicznymi, a kolejna scena będzie dużą areną z dobrze znaną międzynarodową marką.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Flashback Festival 2022 – line-up

Dzięki składowi headlinerów i pionierów sceny klubowej, którzy zaprezentują pełne spektrum muzyki tanecznej z ostatnich 30 lat, organizatorzy są pewni niezapomnianego eventu.

Gwiazdą festiwalu będzie Example. Dołączy do niego Tinchy Stryder wykonujący swoje klasyczne hity z pierwszej dekady XXI wieku Number 1 i Take Me Back. W skład linii z lat 00. i 90. wchodzą 2Unlimited, Tulisa, Judge Jules, Dave Pearce, Ultrabeat i wiele, wiele innych. Dla fanów garage’ów również coś się znajdzie – DJ Luck & MC Neat, Artful Dodger, Sweet Female Attitude i nie tylko.

Example – Kickstarts

Standardowe bilety na event można nabyć w cenie 50 funtów. Więcej informacji na Instagramie wydarzenia.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →