DJ Finn z nowym, „manchesterskim” wydawnictwem

https://www.facebook.com/FinnMcCorrydj
News
DJ FINN

Brytyjski didżej i producent, DJ Finn, wydaje nową kasetę z jamami. Wydawnictwo promowane jako "Manchester House” zostanie wydane 8 kwietnia w wytwórni producenta 2 B REAL. Sprawdźcie szczegóły!

DJ Finn – prosto i wesoło

Najnowszy album DJ Finna Everything Is Alright zawiera dziewięć utworów. Jak mówi autor, w swoich produkcjach powraca „do podstaw”, używając „prostych beatów” oraz… „słodkich sampli”. Wydawnictwo będzie dostępne zarówno w wersji cyfrowej, jak i w nakładzie 100 białych kaset magnetofonowych na Bandcampie. Już teraz możecie przesłuchać dwóch singli – utworu tytułowego, będącego jednocześnie wprowadzeniem oraz zakończenia Forever Blue. To wydawnictwo spodoba się miłośnikom niebanalnego, pogodnego i sentymentalnego brzmienia – myślę, że możemy się spodziewać tych wesołych manchesterskich brzmień na tegorocznych festiwalach.

DJ Finn – Everything is Alright

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Sety i audycja radiowa NTS od Finna zyskały na popularności w ciągu ostatnich kilku lat – pełne tanecznych dziwactw, cięć i nieznanych smaczków muzyki klubowej, eklektyczny gust Finna skłania się w stronę muzyki amerykańskiej i brytyjskiej wczesnych lat 90., czyli house’u, garage’u oraz hardcore’u. Finn ma upodobanie do wybierania i splatania ze sobą nagrań z archiwów wraz ze świeżym materiałem od własnej ekipy didżejów, producentów i muzyków z północy Anglii. Everything Is Alright to drugie wydawnictwo 2 B REAL z 2022 roku, po debiutanckim mixtapie Iceboy Violet, który ukazał się w styczniu. Wcześniej, we wrześniu ubiegłego roku, wytwórnia wydała kawałek Clemency Drum Circles Against Lamentation & The Crude Foyer. Najnowsza odsłona innego projektu Fina, darmowej serii Mixtape Club, również pojawiła się w zeszłym tygodniu, z mixem DJ Wawy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →