FEST Festival nie zwalnia tempa z ogłoszeniami

fot. Armand Van Helden / Facebook
Festiwale News Zapowiedzi
Armand Van Helden

Po wczorajszych mocnych ogłoszeniach artystów na Krąg Taneczny Smolnej oraz EDEN Wisłoujścia organizatorzy FEST Festivalu nie przestają zaskakiwać. Dziś do line-upu tego ogromnego wydarzenia w chorzowskim Parku Śląskim dołączyli kolejni znani artyści sceny klubowej. Sprawdźcie sami!

FEST Festival 2022 – kolejne gwiazdy elektroniki

Pierwszego dnia festiwalu w Parku Śląskim pojawi się doskonale znany polskiej publiczności Claptone. Stały rezydent Ibizy przeniesie festiwalowiczów do tajemniczego świata dźwięków za pomocą takich szlagierów jak Heartbeat, No Eyes czy Before I Lose My Mind. Osiągnął międzynarodowy sukces dzięki serii The Masquerate, która przyciągnęła tysiące ludzi na całym świecie. Claptone wyprodukował wiele świetnych remiksów utworów takich artystów jak Gorillaz, Depeche Mode, New Order, Disclosure, Faithless, Bastille oraz Hurts. W 2017 roku jego kawałek The Drums przypadł do gustu przedstawicielom BBC Radio 1, którzy okrzyknęli go przebojem lata – był to istotny czynnik, który doprowadził artystę na szczyt plebiscytu DJ Mag’s Top 100 DJs. Po bardzo udanym występie na płockim festiwalu Audioriver w 2018 roku artysta regularnie wraca do naszego kraju. Przypomnijmy – już na początku czerwca wystąpi w Zaklętych Rewirach.

Claptone: The Masquerade @ Printworks London

Zobacz także: Claptone na początku czerwca wystąpi w Zaklętych Rewirach

Drugiego dnia festiwalu zobaczycie na scenie połowę duetu Bass Astral x IgoIgora „Igo” Walaszka, który obecnie pracuje nad solowym albumem. Igo to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

IGO – Helena

Trzeciego dnia festiwalu – 12 sierpnia 2022 – wystąpi prekursor house’u, DJ, producent, współzałożyciel duetu Duck Sauce (tak tak, tego od Barbra Streisand!), zdobywca wielu nagród m.in. Grammy i (oczywiście!) ikona muzyki elektronicznej – Armand Van Helden.

ARMAND VAN HELDEN – You don’t know me

Duck Sauce – Barbra Streisand

Zobacz także: FEST Festival 2021 – fotorelacja Rytmy.pl

FEST Festival 2022 – bilety

Bilety na FEST Festival 2022, który odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia, są dostępne na stronie wydarzenia. Karnet 4-dniowy jest do nabycia za 549 zł, a bilet weekendowy oraz jednodniowy odpowiednio w cenie 389 zł oraz 299 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →