The Blaze powracają na FEST Festival

fot. The Blaze / Instagram
Festiwale Zapowiedzi
the blaze

Po dwóch latach w chorzowskim Parku Śląskim zobaczymy ponownie rodzinny duet najlepszych filmowców w muzyce elektronicznej - The Blaze. Tym razem przybędą do Polski z nowym materiałem i specjalnym występem live.

Specjaliści od nowej filmowej elektroniki

The Blaze to francuski duet muzyczny, który tworzą Guillaume i Jonathan Alric. Są oni zarówno producentami muzycznymi, jak i reżyserami wideo. Ich muzyka łączy różne gatunki, takie jak elektronika, pop, indie i house, tworząc unikalne brzmienie.

Bracia Alric znani są z tworzenia znakomitych teledysków, które stanowią integralną część ich twórczości muzycznej. Właśnie wizualna strona ich muzyki zyskała ogromne uznanie i przyciągnęła wielu fanów na całym świecie. Często sami reżyserują swoje teledyski, które cechuje sugestywna narracja i niezwykłe wizualne ujęcia. The Blaze zyskali popularność dzięki utworowi Virile w 2016 roku, który zdobył miliony wyświetleń na YouTube i przyciągnął uwagę krytyków muzycznych. Jeszcze większy sukces osiągnął Territory, który uważany jest już za instant-klasyka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ich debiutancki album Dancehall ukazał się w 2018 roku i spotkał się z pozytywnym przyjęciem zarówno przez słuchaczy, jak i krytyków. Krążek ten zawierał emocjonalne teksty, w których poruszane były tematy takie jak miłość, samotność i tożsamość, co w połączeniu z potężnym, przestrzennym brzmieniem, dawało wyjątkową mieszankę.

The Blaze – TERRITORY

Twórczośc duetu jest niezwykle energetyczna i emocjonalna. Ich kompozycje często łączą melodyjne linie wokalne z pulsującymi rytmami, tworząc pełne napięcia i taneczne utwory. Teksty ich piosenek są nacechowane intymnością i osobistymi przeżyciami, co sprawia, że słuchacz może się łatwo z nimi utożsamić.

The Blaze – EYES (Live Performance filmed by Blogothèque)

The Blaze pojawią się na FEST Festival w chorzowskim Parku Śląskim z nowym materiałem z płyty Jungle – ich wyjątkowy występ live w środę 9. sierpnia ukoronuje pierwszy dzień festiwalu.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →