FEST Festival 2023 zasila skład Kręgów Tanecznych

fot. Ben Klock / Facebook
Festiwale Zapowiedzi
ben klock

Na to ogłoszenie czekali wszyscy miłośnicy elektronicznych brzmień, którzy planują na początku sierpnia wybrać się do Parku Śląskiego na jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce i Europie - FEST Festival. Sprawdźcie, kto zagra na Kręgach Tanecznych!

Gwiazdy wracają

Kolejną gwiazdą tegorocznej edycji FEST Festival, będzie jedna z najważniejszych postaci berlińskiej sceny techno, rezydent Berghain i autor nieśmiertelnego hitu SubzeroBen Klock. Na dużym kręgu Smolnej usłyszymy ponownie także Jorisa Voorna, który w ubiegłym roku zachwycił nas swoim występem. Niderlandzki didżej i producent ma ostatnio świetną passę – jeśli ktoś pominął ubiegłoroczny FEST, bądź jego ostatnie sety w Polsce, będzie szansa to nadrobić! Zagra również jedna z najważniejszych żeńskich postaci nowojorskiej sceny elektronicznej – Volvox. W piątym ogłoszeniu nie zabrakło również zasłużonych artystów polskiego techno: wystąpi legenda rodzimej sceny Angelo Mike oraz doskonale znany lokalnej publiczności, Deas.

Ben Klock – Subzero

Jak w raju

Na scenie ekipy festiwalu WisłoujścieEDEN – spodziewajcie się aktów i setów pełnych melodyjnych i marzycielskich brzmień. Zapewne wielu z Was ucieszy się na wieść, że na FESTa w tym roku przybędzie znany duet Booka Shade, który wystąpi ze swoim live actem. A skoro mowa o duetach to do Chorzowa dotrze również jedno z największych objawień polskiej sceny klubowej roku 2021 – KOREA. Ponadto ogłoszono również występy: Away with the fairies, Chelina Manuhutu, Esther Silex, Pavel Petrov, Sassafrass Tree, a Fakear zagra live act.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

BOOKA SHADE live at Loveland Festival 2022

Szybciej, mroczniej

Scena z mocnymi brzmieniami, musi mieć równie mocne ogłoszenia. Możecie być pewni, że w tym roku na kręgu DARK, czyli spadkobiercy Possession, zjawi się skład, który nie da Wam zasnąć. Zagrają zarówno osobistości znane z francuskiego kolektywu, co czołowe gwiazdy międzynarodowej sceny techno, jak i reprezentanci lokalnej sceny: Cassie Raptor, VTSS, Manni Dee, SNTS, DJ SPIT, Evissimax, LAVEN, Nene H oraz NVYSN.

Cassie Raptor | Boiler Room Festival London 2021 | Possession

Nowy eskapizm

Kolejni ogłoszeni artyści sceny psytrance’owej sceny ASTRAL to: Bad Boombox, Dreddy, FUNK TRIBU, Justin Tinderdate, Lolsnake, Malugi oraz Pixie Elf.

Weeeirdos – Lolsnake | HÖR – Aug 23 / 2022

Do lata coraz bliżej

FEST Festival po raz czwarty przetransformuje widowiskowy teren chorzowskiego Parku Śląskiego w pełne magii miasteczko festiwalowe, w którym zabrzmi najlepsza muzyka na żywo. FEST kusi nie tylko dźwiękami, a także okazją do spędzania czasu w otoczeniu zachwycającej scenografii, odpoczynku w klimatycznych strefach chilloutu lub poszerzenia horyzontu na jednym z dostępnych warsztatów. Między 9 a 13 sierpnia 2023 w Chorzowie zagrają The Chemical Brothers, M83, Sofi Tukker, 070 Shake, Oliver Heldens, Yungblud, Yung Lean, Bladee, Blossoms i inni!

Thank you! | FEST Festival 2022 – RecapPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →