FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych

facebook.com/rodriguezjrmusic
Eventpromo
Rodriguez Jr.

Po ostatnim, mocnym ogłoszeniu artystów na Krągach Tanecznych, organizatorzy FEST Festival nie zwalniają tempa, dorzucając następny zestaw najlepszych przedstawicieli muzyki klubowej. Sprawdźcie sami.

FEST Festival 2023 – kolejne gwiazdy elektroniki

Kręgi Taneczne to integralna część festiwalu od jego zarania – enklawa muzyki elektronicznej, która gra przez wszystkie dni FEST Festivalu. Usytuowane w najpiękniejszych zakamarkach Parku Śląskiego w Chorzowie sceny będą gościć najznamienitszych reprezentantów poszczególnych nurtów elektroniki i zaspokoją potrzeby wszystkich osób żądnych najlepszych tanecznych rytmów.

FEST Festival
fot. Helena Majewska

Niecały miesiąc temu organizatorzy podali pierwszy rzut artystów, którzy wystąpią na tegorocznych Kręgach Tanecznych podczas FEST Festival 2023. Wśród systematycznie rozbudowywanego, mającego papiery na najlepszy skład tego lata line-up otworzyły takie postaci jak Sam Paganini, Len Faki, Layton Giordani, Erol Alkan, Christian Löffler, Richy Ahmed, Skream czy Kalte Liebe. Poniżej prezentujemy kolejnych artystów, których będzie można posłuchać na 4 z 5 scen Kręgów Tanecznych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Eden

Miejsce, w którym zaznamy harmonii i dostatku wypełnią w tym roku artyści słynący z eklektycznych miksów muzyki elektronicznej. Fani lżejszej muzyki tanecznej na pewno znajdą tu coś dla siebie – o brzmieniowe błogosławieństwo zadbają DJ-e i producenci związani z takimi gatunkami house, oriental, downtempo i disco. Do Chorzowa przyjedzie m.in. wybitny performer, dożywotni kompan Anji Schneider, znany z energetycznych, hybrydowych setów Rodriguez Jr. W rajskim ogrodzie usłyszymy także Jana Oberlaendera, niemieckiego specjalisty od poruszających, kontemplujących lotów. O magię przywiezioną z takich festiwali jak Burning Man, Garbicz czy Fusion zadbają rezydentki Kater Blau Caleesi & Sarah Kreis. Poza tym wystąpią: Stavroz, Mira i Chris Schwarzwälder, AMÉMÉ, Rafael Cerato, Cocolino, Pysh i Sincz, Holly Molly, Rafa’El, Addy-Z, daisy cutter i naked relaxing.

Rodriguez Jr. feat Liset Alea live | Cercle

Smolna

Stołeczny klub Smolna to marka rozpoznawalna na europejskiej scenie techno, która zainicjuje jedną ze scen podczas tegorocznego FEST Festival. W tym miejscu najlepsi fachowcy w kraju zadbają o wyjątkowy soundsystem i imponującą oprawę świetlną. Żadna technika na świecie nie wybije się na wyżyny bez odpowiedniej muzyki. W tym wypadku jesteśmy o to wyjątkowo spokojni. Ogłoszony wcześniej król future house’u Oliver Heldens wystąpi na Feście ze swoim alter ego HI-LO. Jak sam twierdzi to wehikuł do uwalniania mroczniejszych instynktów i eksplorowania świata techno. Prosto z Newcastle przyjedzie uczeń Hot Since 82 Cristoph oraz syntezatorowy czarodziej prosto z Paryża Joachim Pastor.

Joachim Pastor – Sight & Sound Sessions

Astral

Astral to imperium nowoczesnego trance’u, w którym będą królować imponujące dekoracje oraz muzyka, która wystrzeli wszystkich na orbitę. O muzyczne uniesienia zadba m.in Cristobal Pesce, chillijski DJ i producent słynący z niszczycielskich, anarchistycznych setów. Potęgę brzmienia hard trance’u zaprezentuje CAIVA, wydająca w legendarnym Lobster Theremin. Na scenie Astral przywitamy się również z takimi artystami jak DJ Traytex, Multifun i Penera.

Cristobal Pesce – Génesis

Dark

W zeszłym roku najcięższe brzmienia muzyki elektronicznej usłyszeliśmy na scenie pod egidą Possession. Mimo zawieszenia działalności paryskiego kolektywu FEST Festival kontynuuje eksplorację świata dark techno w industrialnej odsłonie. O prawdziwy rollercoaster na scenie DARK zadba mistrz industrialnego, acidowego brzmienia Perc. Prosto z Rotterdamu, miasta narodzin bezkompromisowego techno przyleci z kolei Mar/us. Ogłoszono także takich artystów jak Samantha Togni, Dexphase, Skryption oraz Truant i Vitcat.

Perc – Awakenings Easter Festival 2022Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →