FEST Festival 2023 – drugie ogłoszenie

fot. Ben Bohmer / Facebook
Festiwale Zapowiedzi
ben bohmer

Ekipa Follow The Step, organizatorzy FEST Festivalu, przychodzą do nas z garścią nowych ogłoszeń na temat tegorocznej edycji jednego z największych wydarzeń lata. Szczególnie zadowoleni będą miłośnicy marzycielskiej elektroniki oraz cloudrapu.

Ben Böhmer na FEST

W czwartek 10 sierpnia do Chorzowa przybędzie wschodząca gwiazda niemieckiej sceny elektronicznej oraz czołowy reprezentant oficyny AnjunadeepBen Böhmer. Berliński producent swoimi live actami zachwyca miliony – jeśli nie widzieliście, to koniecznie sprawdźcie jego balonowy set dla Cercle nagrany nad turecką pustynią w skalistej Kapadocji:

Ben Böhmer live above Cappadocia in Turkey for Cercle

W 2019 wydał swój debiutancki album Breathing, który został doceniony przez Borisa Brejchę, a także środowisko. Na drugim albumie Begin Again artysta zagłębia się w alternatywną elektronikę, jednocześnie dostarczając fanom szereg jego charakterystycznych melodii – muzyka płynnie przechodzi od wyluzowanych, introspektywnych instrumentali do palących i bogatych dźwięków klubowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ben Böhmer – Begin Again

Powrót M83 po latach

Na tegorocznym FEST Festivalu zagra również M83, czyli projekt muzyczny Anthony’ego Gonzaleza, który powraca na scenę po latach niebytu, z nowym materiałem – będziemy mogli usłyszeć świeże kawałki oraz klasyki 11 sierpnia. Ten francuski zespół jest jednym z najważniejszych współczesnych przedstawicieli łączenia brzmień gitarowych z elektroniką. Nie ma wątpliwości co do tego, że M83 po wydaniu albumu Hurry Up, We’re Dreaming w 2011, stał się zespołem rozpoznawalnym w mainstreamie.

M83 – Midnight City

FEST Festival 2023 – kolejne gwiazdy

Jak FEST to dużo i różnorodnie – drugie ogłoszenie zawiera pokaźne grono znanych artystów zarówno z Polski i zagranicy. Do festiwalowego line-up’u dołączają: Yung Lean, Blossoms, Apashe z orkiestrą, Jan-Rapowanie, Calum Scott, Giant Rooks oraz Zdechły Osa.

Yung Lean – Ginseng Strip 2002

FEST Festival 2023 odbędzie się w dniach 9 – 13 sierpnia 2023 roku w chorzowskim Parku Śląskim. Bilety na festiwal z tańszej puli WINTER TIX możecie nabyć na stronie wydarzenia.

Thank you! | FEST Festival 2022 – RecapPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →