Claptone na początku czerwca wystąpi w Zaklętych Rewirach

fot. materiały prasowe
Eventpromo
CLAPTONE

Nareszcie! Po długich i ciężkich dwóch latach oczekiwań i nieprzyjemnych zawirowań, tajemniczy artysta muzyki klubowej w złotej, weneckiej masce przybędzie do wrocławskich Zaklętych Rewirów. Sprawdźcie szczegóły!

Claptone w Zaklętych Rewirach – wszyscy w maskach

Claptone to niemiecki DJ i producent, aktywnie działający na scenie od 10 lat, który wciąż pozostaje postacią owianą tajemnicą. Artysta znany jest z wyjątkowych występów na żywo i niezliczonych nagradzanych produkcji. Pozostawia on po sobie niezapomniane wrażenia muzyczne, a jego sety, oscylujące wokół delikatnego groove’u ze świata house, mogą Cię podnieść na duchu lub spowodować, że stracisz poczucie czasu. Osiągnął międzynarodowy sukces dzięki serii The Masquerate, która przyciągnęła tysiące ludzi na całym świecie. Artysta wyprodukował wiele świetnych remiksów artystów, takich jak Gorillaz, Depeche Mode, New Order, Disclosure, Faithless, Bastille oraz Hurts. W 2017 roku jego utwór The Drums przypadł do gustu przedstawicielom BBC Radio 1, którzy okrzyknęli go przebojem lata – był to istotny czynnik, który doprowadził artystę na szczyt plebiscytu DJ Mag’s Top 100 DJs. Po bardzo udanym występie na płockim festiwalu Audioriver w 2018 roku artysta regularnie wraca do naszego kraju.

CLAPTONE Audioriver 2018

Przeczytaj także: Claptone dla Muno.pl – WYWIAD

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Claptone wystąpi 3 czerwca w Zaklętych Rewirach, a supportować go będą Tommy Gustav, Loui, a także Deep Infect.

Tommy Gustav @ Taste The Music presents Garden Colors / Deep Sesje TV

Claptone w Zaklętych Rewirach – bilety

Organizatorzy przekazali informację, że bilety zakupione na imprezę z Claptonem, która miała się odbyć pierwotnie w Projekt Pralnia, zachowują ważność. W przypadku chęci rezygnacji z wcześniej zakupionych wejściówek, można je zwracać na stronie Biletomat.pl. W związku ze wzrostem zainteresowania wydarzeniem, pojawiła się już nowa, dodatkowa pula biletów.

Claptone | Wrocław

Biletomat.pl
119 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →