Elon Musk przed drzwiami Berghain / Panorama Bar usłyszał „nie”

fot. Daniel Obhaus
Lifestyle News
Elon Berghain 2022

Jeden z najsłynniejszych ludzi naszych czasów nie został wpuszczony do berlińskiego klubu Berghain / Panorama Bar. Przedsiębiorca Elon Musk dał upust swojej frustracji na Twitterze. Sprawdźcie szczegóły!

Elon Musk – humor popsuty

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ten artykuł może dotrzeć poza krąg fanów muzyki klubowej, także gwoli ścisłości – mieszczący się w berlińskiej dzielnicy Friedirischian w budynku dawnej ciepłowni klub Berghain / Panorama Bar to jedna z najpopularniejszych techno miejscówek na świecie, o której krąży sporo faktów i mitów. Poza wyjątkową hedonistyczną atmosferą imprez oraz występami najlepszych artystów sceny elektronicznej miejsce słynie z restrykcyjnej selekcji. Doszło nawet do tego, że bramkarz klubu Sven Marquardt stał się postacią bardzo rozpoznawalną w środowisku i wydał autobiografię.

Program o Svenie Marquardzie i Berghain / Panorama Bar w Deutche Welle

W nocy z soboty na niedzielę szef Tesli, przebywający od kilku dni w Berlinie, chciał udać się na imprezę do słynnej berlińskiej miejscówki. Elon Musk nie jest żółtodziobem jeśli chodzi o muzykę – jest partnerem piosenkarki Grimes, a ostatnio spotkał się z jednym z czołowych niemieckich didżejów i producentów sceny techno Svenem Vathem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gdy Musk usłyszał od bramkarzy krótkie i konkretne „nie”, które uniemożliwiło mu wejście do klubu, bardzo mu się to nie spodobało i dał upust swoim emocjom w social mediach. Z jego komentarzy nie wynika jasno, czy sam odpuścił lokalizację klubu, czy może doszło do przepychanki z bramkarzami.

Prawie cztery godziny później dodał do swojego wątku post drwiący z hasła zapisanego przed wejściem do klubu.

Pokój. Pokój? Nienawidzę tego słowa. Ci, którym zależy na pokoju (także mnie z aspiracjami) nie muszą tego słuchać. A ci, którym nie zależy na pokoju? Dobrze …

– napisał

Ludzie szybko zareagowali na wybuch Muska, okazując rozbawienie całą sytuacją bądź drwiąc z przedsiębiorcy i okazali poparcie dla berlińskiego klubu.

Myślę, że źle zrozumiałeś tutaj coś istotnego! Peace, Love & Unity to motto założycielskie kultu Techno! – skomentował post A.S.Y.S.

Kup bilet na Sfinks700: Klangkuenstler 2 maja 2022 w Sopocie

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →