Paul Oakenfold – „Ready Steady Go…”, czyli refleksja nad dynamicznym życiem popularnego didżeja i producenta

fot. Oliverrowles
Kultura Lifestyle News Zapowiedzi
Paul Oakenfold

Nadchodzącego lata uznany brytyjski didżej i producent muzyczny Paul Oakenfold wyda autobiografię. Książka Ready Steady Go: My Unstoppable Journey in Dance zabierze Was w fascynującą podróż. Sprawdźcie szczegóły!

Paul Oakenfold – cztery dekady króla

Autobiografia dała producentowi szansę przyjrzenia się kluczowym momentom w swojej karierze – jego pierwszej podróży na Ibizę, gdzie odkrył trance i zabrał go na cały świat, stając się przełomową częścią londyńskiej sceny klubowej.

W karierze takiej jak moja nie masz zbyt wielu okazji, aby zatrzymać się i zastanowić nad tym, co osiągnąłeś. Napisanie tej książki dało mi możliwość powspominania wielu szalonych momentów w mojej karierze.

– powiedział Oakenfold

Didżej, którego przygoda z muzyką na dobre rozpoczęła się w Nowym Jorku w latach 80., dokumentuje swoją imponującą karierę od występów w nietypowych miejscach do założenia swojej długo działającej wytwórni płytowej Perfecto Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Napisanie tej książki dało mi możliwość powspominania wielu szalonych momentów w mojej karierze, od grania jako DJ w Stonehenge i bazie pod Mount Everest, do pracy z takimi legendami jak Madonna, U2 i wielu innych oraz prowadzenia własnej wytwórni płytowej. Sprawiło to również, że zacząłem myśleć więcej o kluczowych momentach mojego życia, które miały na mnie większy wpływ, niż początkowo sądziłem, jak dorastanie z dysleksją. [..] Czuję się zaszczycony, że mogę podzielić się z wami moimi życiowymi historiami, a kolejne wspomnienia są już w przygotowaniu”.

– podsumował

Paul Oakenfold – Ready Steady Go

Paul Oakenfold – elewator muzyki klubowej

Gdy rozpoczynał przygodę z miksowaniem był jeszcze uczniem szkoły kucharskiej i nie spodziewał się, że któregoś dnia zostanie idolem muzyki elektronicznej. Paul Oakenfold jest artystą-wizjonerem, niemającym nic wspólnego ze zwykłym DJ-em, który puszcza muzykę z adaptera na szkolnych potańcówkach. Reprezentuje nową generację, jako kultowa gwiazda brytyjskiej sceny klubowej. Oakenfold współpracował niemal ze wszystkimi ikonami współczesnej muzyki. Z czasem spadło na niego wiele zaszczytów. W 2003 roku Oakenfold odebrał z rąk Królowej Elżbiety II uroczyste wyróżnienie dla Pioniera Muzyki Dance. Jest jedynym didżejem, któremu poświęcono honorową witrynę w Muzeum Rock’n’Rolla w Hard Rock Cafe i jako pierwszy znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa pod hasłem największy DJ świata. Jest także pierwszym autorem remiksów, który otrzymał nagrodę Grammy. Wprowadził Europę w nową erę, w której beat wyznacza rytm serc.

Paul Oakenfold – UEFA EURO 2000 intro

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →