Pierwszy, pilotażowy event w dobie pandemii podał pełen skład artystów

Fot. Anthony Mooney
News
Liverpool, Circus

Zapowiedziany na początku kwietnia pilotażowy pogram imprez The First Dance, ma już nie tylko datę i miejsce, ale i line up. Między 30 kwietnia a 1 maja, w Bramley-Moore Dock Warehouse w Liverpoolu, wystąpią m.in. Sven Väth, Fatboy Slim i The Blesses Madonna.

Brak maseczek i dystansu społecznego, 6 tysięcy klubowiczów i dwa dni długo wyczekiwanej imprezy. Wszystko w ramach krajowego programu Events Research (ERP), który ma na celu utorowanie drogi dla klubów w całym kraju do ponownego otwarcia swoich drzwi w najbliższej przyszłości. Yousef, DJ i założyciel Circus, organizatora wydarzenia, powiedział:

The First Dance będzie historycznym momentem dla muzyki elektronicznej i wszystkich wydarzeń w całej Wielkiej Brytanii. Wraz z zespołem Circus czujemy przytłaczające uczucie dumy, emocji, podekscytowania i oczywiście odpowiedzialności za to, co nas czeka. Razem z zespołem Rady Miasta Liverpool, bezpiecznie przygotowaliśmy oba wydarzenia, skupiając się na tym, aby pomóc Wielkiej Brytanii zbliżyć się do życia poza Covid-19. Dla mnie i dla Circus jest to wielki zaszczyt.

The First Dance, Liverpool, Circus

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. The First Dance

The First Dance zaprasza. Gwiazdy w rolach głównych

Gospodarzem pierwszego takiego wydarzenia będzie klub Circus w Liverpoolu. Oczekuje się, że w trakcie każdego z dwóch dni, udział weźmie po 3 tysiące osób. Gwiazdami TFD będą Sven Väth, Fatboy SlimiThe Blessed Madonna. Matt Ashton, dyrektor ds. zdrowia publicznego w Liverpoolu, powiedział:

Wszyscy pragniemy powrotu do normalności i chociaż wiemy, że wskaźnik przypadków Covid-19 jest obecnie niski – wirus nadal istnieje. Pozostanie w zamknięciu nie jest opcją, więc musimy zrozumieć, jaki jest najlepszy i najbezpieczniejszy sposób ponownego otwarcia kluczowych wydarzeń. Dzięki promotorom takim jak Circus, będziemy w stanie zebrać niezwykle ważne badania naukowe, które dostarczą planu otwarcia istotnych sektorów naszej gospodarki na poziomie lokalnym i krajowym. Wydarzenia są ważną częścią dobrego samopoczucia i więzi społecznej – szczególnie w Liverpoolu. Powinno być ogromne poczucie dumy, że to miasto przejmuje krajową inicjatywę w tym niezwykle ważnym programie badawczym.

Aby móc ubiegać się bilet, trzeba mieć ukończone 18 lat, mieszkać w regionie miasta Liverpool i być zarejestrowanym u lokalnego lekarza pierwszego kontaktu. Nie można rzecz jasna wykazywać żadnych oznak objawów Covid-19. Pierwsza pula biletów, w cenie ok. 33 funtów, trafiła do sprzedaży w środę, jednak była dostępna jedynie dla osób, które dokonały wstępnej rejestracji. Bilety w ogólnej sprzedaży są dostępne od dzisiaj, 22 kwietnia, od 09:00 rano za pośrednictwem TicketQuarter.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →