Liverpool Party Circus wybrany do pilotażowego programu imprez rządu brytyjskiego

Fot. Pixabay
News
Liverpool testuje

Promotor Liverpool Party Circus będzie gospodarzem dwóch imprez, które odbędą się 30 kwietnia i 1 maja w Bramley-Moore Dock Warehouse.

Liverpool testuje

W zeszłym miesiącu Liverpool został wybrany na gospodarza szeregu imprez pilotażowych, które odbędą się w kwietniu i maju. Liverpool Party Circus będzie nadzorował eksperyment klubowy, z dwoma imprezami przeznaczonymi dla 3 tys. osób, zaplanowanymi na 30 kwietnia i 1 maja w Bramley-Moore Dock Warehouse. Będą to imprezy biletowane, a goście obowiązkowo muszą mieszkać w okolicach Liverpoolu. Wiadomo, że na imprezach wystąpi Yousef. Kolejni artyści mają zostać ogłoszeni niedługo.

Celem zaplanowanych imprez jest określenie poziomu bezpieczeństwa, związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w klubach. Wielka Brytania przygotowuje się właśnie do wyjścia z lockdownu i ponownego otwarcia gospodarki. Uczestnicy testowej zabawy będą musieli okazać negatywny wynik testu Covid-19, a następnie zostaną ponownie przebadani w celu monitorowania ewentualnego przeniesienia wirusa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Liverpool testuje

Kluby – Fot. Alexander Popov

Scena klubowa w Wielkiej Brytanii powróci niedługo do życia

Clubbing w UK ma powrócić w pełni 21 czerwca. To jednak może ulec zmianie, jeśli sytuacja epidemiologiczna pogorszy się.  Wczoraj, 5 kwietnia, premier Boris Johnson potwierdził, że puby, sklepy i restauracje zostaną ponownie otwarte 12 kwietnia.

Sprawdź także: W Wielkiej Brytanii kolejne miliony idą na festiwale. I pewnie nie ostatnie

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →