Liverpool Party Circus wybrany do pilotażowego programu imprez rządu brytyjskiego

Fot. Pixabay
News
Liverpool testuje

Promotor Liverpool Party Circus będzie gospodarzem dwóch imprez, które odbędą się 30 kwietnia i 1 maja w Bramley-Moore Dock Warehouse.

Liverpool testuje

W zeszłym miesiącu Liverpool został wybrany na gospodarza szeregu imprez pilotażowych, które odbędą się w kwietniu i maju. Liverpool Party Circus będzie nadzorował eksperyment klubowy, z dwoma imprezami przeznaczonymi dla 3 tys. osób, zaplanowanymi na 30 kwietnia i 1 maja w Bramley-Moore Dock Warehouse. Będą to imprezy biletowane, a goście obowiązkowo muszą mieszkać w okolicach Liverpoolu. Wiadomo, że na imprezach wystąpi Yousef. Kolejni artyści mają zostać ogłoszeni niedługo.

Celem zaplanowanych imprez jest określenie poziomu bezpieczeństwa, związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w klubach. Wielka Brytania przygotowuje się właśnie do wyjścia z lockdownu i ponownego otwarcia gospodarki. Uczestnicy testowej zabawy będą musieli okazać negatywny wynik testu Covid-19, a następnie zostaną ponownie przebadani w celu monitorowania ewentualnego przeniesienia wirusa.

Liverpool testuje

Kluby – Fot. Alexander Popov

Scena klubowa w Wielkiej Brytanii powróci niedługo do życia

Clubbing w UK ma powrócić w pełni 21 czerwca. To jednak może ulec zmianie, jeśli sytuacja epidemiologiczna pogorszy się.  Wczoraj, 5 kwietnia, premier Boris Johnson potwierdził, że puby, sklepy i restauracje zostaną ponownie otwarte 12 kwietnia.

Sprawdź także: W Wielkiej Brytanii kolejne miliony idą na festiwale. I pewnie nie ostatnie

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Brytyjskie kluby i sale koncertowe ze wsparciem od rządu

27 lipca 2020
Liverpool Party Circus wybrany do pilotażowego programu imprez rządu brytyjskiego

Brytyjskie kobiety na świeczniku policji. Chodzi o wzmożone bezpieczeństwo

18 marca 2021
Liverpool Party Circus wybrany do pilotażowego programu imprez rządu brytyjskiego

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.