Znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią na SnowFest Festival 2023

fot. Mateusz Czech
Eventpromo
Znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią na SnowFest Festival 2023

Na kilka miesięcy przed rozpoczęciem największego zimowego festiwalu w naszym kraju - SnowFest Festival 2023 - organizatorzy ogłaszają pierwszy rzut artystów. Szykuje się pyszny energetyczno-basowo-elektroniczny koktajl. A to dopiero początek!

SnowFest Festival – śnieżna energetyka

Cztery miesiące dzielą nas od największego muzycznego święta w samym środku zimy. Wielki krokami nadciąga bowiem jubileuszowa X. edycja unikatowego jak na polskie warunki festiwalu SnowFest 2023. Festiwal scala ze sobą takie elementy układanki, jak muzyka, sztuki wizualne, zawody sportowe i pyszne jedzenie. Wyjątkową atmosferę święta muzyki i sportu tworzą wszyscy przyjezdni do zimowej stolicy Polski – Szczyrku. To wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich osób, którym obce jest pojęcie „zimowego snu”, a także tych, którzy kochają się bawić – nie bacząc na porę roku.

SnowFest
SnowFest Festival / fot. Łukasz Nowak

W dniach 3 i 4 marca 2023 r., tradycyjnie na imponującym terenie Amfiteatru oraz Skoczni Skalite, wystąpi śmietanka światowej i krajowej sceny muzycznej. Usłyszymy najlepszych reprezentantów od drum’n’bassu, przez rap, po starannie wyselekcjonowaną muzykę elektroniczną. Unikalne połączenie pokazów sportowych, nieskrępowanej zabawy i starannie przygotowanego terenu festiwalu to przepis na fantastycznie spędzony czas w polskich górach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SnowFest Festival / fot. Łukasz Nowak

Wartościową rozrywkę znajdą tutaj wszyscy – również ci, którzy do najzimniejszej pory roku podchodzą sceptycznie. Podczas festiwalu najlepsi riderzy w kraju powalczą nie tylko o nagrody, ale przede wszystkim uznanie publiczności zgromadzonej na terenie skoczni Skalite w Szczyrku.

SnowFest Festival 2023 – pierwsi artyści

Pierwszy rzut artystów zapowiada kierunek, w którym organizatorzy z powodzeniem kroczą przy planowaniu artystycznego programu SnowFest. Na kilku scenach usłyszymy przekrojową muzykę – od elektroniki po rap i muzykę instrumentalną. Na tegorocznej edycji usłyszymy m.in. Dimension, czyli Roberta Alexandra Etheridge’a, będącego od ponad 20 lat gwarancją wielowymiarowej muzycznej podróży.

DJ, producent płyt, autor tekstów, muzyk i inżynier z Londynu. Po wydaniu swojego pierwszego singla Delight w 2012 roku szybko zdobył sławę na scenie drum & bass. W jego wypadku spodziewamy się mocno połamanych, melodyjnych tematów, które uwielbia publika SnowFest.

Tomorrowland Belgium 2017 | Dimension

W Szczyrku pojawią się także uznane polskie marki, jak Fisz Emade Tworzywo, czyli grupa, która powstała w 2002 roku w Warszawie. To inicjatywa dwóch braci – producenta muzycznego i instrumentalisty Piotra „Emade” Waglewskiego oraz rapera i wokalisty Bartosza „Fisza” Waglewskiego. Czekamy na największe klasyki, jak i materiał z ich najnowszego krążka Ballady i Protesty.

Fisz Emade Tworzywo – Za mało czasu

Na tegorocznej edycji SnowFest Festival wystąpi artysta, który zredefiniował polską muzykę elektroniczną, podnosząc ją do rangi poezji – Bass Astral. Jego solowe koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w Polsce i zagranicą – podczas SnowFest Festival 2023 z pewnością będzie tak samo. Klubowe brzmienie reprezentować będzie także nasza czołowa performerka An On Bast, która zaliczyła szalony letni sezon. Anna Suda wystąpiła w ostatnim czasie w takich miejscach, jak Wembley, Fabric w Madrycie, Awakenings w Amsterdamie czy DC-10 na Ibizie.

An On Bast | Boiler Room x Instytut Festival

SnowFest to nie tylko elektronika i szeroko pojęta alternatywa, ale także hip-hop, tym razem reprezentowany przez asthmę, który zwrócił na siebie uwagę już ponad rok temu, wydając swój pierwszy polskojęzyczny utwór Centrala.

SnowFest Festival 2023 – bilety

Bilety na SnowFest Festival 2023, który odbędzie się w dniach 3-4 marca 2023 roku, są dostępne na stronie Biletomat.pl. Pierwsza pula biletów (Early Bird) została wyprzedana w rekordowo szybkim tempie i zakończyła się przed czasem. W sprzedaży znajdują się obecnie wlotki z drugiej puli w cenie – 239 zł. Karnety Early Regular dostępne są do wyczerpania, najpóźniej do 30 listopada. Kolejna pula w cenie 279 zł rusza od 1 grudnia.

SnowFest Festival Powered By Tauron 2022 – zobacz oficjalne aftermovie festiwalu!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →