10. edycja SnowFest coraz bliżej! Klaruje się świetny lineup

fot. Goldie / materiały prasowe festiwalu
Festiwale Zapowiedzi
Goldie

Na blisko miesiąc przed inauguracją dziesiątej, jubileuszowej edycji festiwalu SnowFest organizatorzy zapowiadają kolejnych artystów, którzy na początku marca wystąpią pod skocznią Skalite w Szczyrku. Jest dobrze!

SnowFest – jeszcze więcej house’u i bassu

Do programu SnowFest dołącza ważny niemiecki projekt, a mianowicie Digitalism, czyli duet, który jak żaden inny potrafi zadbać o energię na parkiecie. Zespół robił furorę gdy debiutował w latach 00. – często porównywano ich do Daft Punk, sugerując nawet, że „tak brzmiałaby muzyka legendarnego francuskiego tandemu, gdyby mieli prawdziwe perkusje”.

Digitalism – Pogo


Poza autorami znanego choćby z gry z serii FIFA czy Need for Speed utworu Pogo, w Szczyrku pojawi się także nasz najsłynniejsze dobro eksportowe jeśli chodzi o muzykę klubową – Catz `n Dogz. Duet ma za sobą bardzo udany i intensywny rok, pełen premier i świetnych występów, więc trudno wyobrazić sobie jubileuszową edycję SnowFest bez nich, zwłaszcza, że właśnie świętują okrągłe 20 lat obecności na scenie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz 'n Dogz – Zabawa feat. Krzysztof Zalewski (Live version) @ Fest Festival 2022

Pojawi się również znany szczyrkowskiej publiczności jeden z pierwszych brytyjskich MC na światowej scenie – MC Conrad, który już we wczesnych latach 90. skutecznie i konsekwentnie promował muzykę podziemia z pogranicza hip-hopu i electro.

LTJ Bukem & Conrad live @ Electronic Beats 30m, Cologne 2002 Germany

Połamane dźwięki zaserwują także bezkompromisowi CLS & Wax, czyli polski duet, którego muzykę w swoich setach bardzo często grywają gwiazdy sceny bassowej. Oczywiście za deckami nie zabraknie również weteranów polskiej sceny klubowej oraz rezydentów i organizatorów festiwalu – tradycyjnie wystąpi Ros Addiction, a także duet Last Robots. O odpowiednie doznania za sprawą oprawy wizualnej zadbają Visualism – wznoszący od lat swoją sztukę na najwyższy poziom jakości.

CLS & Wax – Quite Perfect

SnowFest 2023 – najlepszy zimowy festiwal w Polsce

Na pierwszy rzut oka zachwyca nas obecność w składzie festiwalu mocnych nazwisk i legend scen klubowych m.in. pioniera, legendy gatunku, założyciela oficyny Metalheardz i po prostu ikony popkultury – Goldiego. Artysta wystąpi z jednym z najprężniej rozwijających się tekściarzy bristolskiej scenie muzycznej – Medic MC. W Szczyrku nastąpi również wielki powrót po latach kultowej australijskiej formacji Pendulum, której muzyka ponownie spopularyzowała w mainstreamowych mediach gatunek na przełomie lat 00. i 10. Na festiwalu pojawi się także Dimension, uwielbiani w kraju nad Wisłą – Fisz Emade Tworzywo i Grubson, popularne projekty jak Rysy czy Bass Astral, jedna z czołowych polskich didżejek i producentek techno An On Bast oraz liryczny mistrz asthma

Goldie – Inner City Life

SnowFest 2023 – bilety

Definitywnie SnowFest to wydarzenie obowiązkowe dla osób, którym obce jest pojęcie „zimowego snu”, a także tych, którzy kochają się bawić – nie bacząc na porę roku, pogodę czy panujące za oknem warunki atmosferyczne. To jeszcze nie koniec niespodzianek – organizatorzy szykują jeszcze wiele atrakcji! Największe święto muzyki i sportu zbliża się wielkimi krokami, więc nie czekajcie dłużej i zacznijcie planować już teraz czas na początku marca 2023 roku, gdyż bilety z pierwszych pul wyprzedały się przed czasem. Do 31 stycznia lub do wyczerpnia zapasów u naszych przyjaciół z Biletomat.pl możecie kupić wejściówki w cenie 319 zł. Od początku lutego wlatuje ostatnia pula karnetów w cenie 359 zł.

SnowFest Festival Powered By Tauron 2022 | Official AftermoviePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →