Powraca SnowFest Festival, czyli białe szaleństwo w rytmie najlepszej elektroniki

fot. materiały prasowe / Facebook
Eventpromo
SnowFest Festival 2023 - bilety

W dniach 3-4 marca 2023 roku odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja największego festiwalu sportów zimowych i muzyki w Polsce. Organizatorzy SnowFest Festival tradycyjnie zapowiadają muzyczno-sportowe manewry dla wielbicieli aktywnego wypoczynku. Będzie się działo!

SnowFest Festival 2023 – Music. Snowboard. Freeski

SnowFest Festival to pozycja obowiązkowa skierowana w stronę entuzjastów zimowych sportów i najlepszej muzyki. Nadchodzi święto specjalnie wyselekcjonowanych brzmień oraz sportu w zimowej stolicy Polski – Szczyrku. Znany kurort turystyczny po raz kolejny ściągnie do siebie tłumy miłośników dobrej zabawy, sportowych akrobacji, a także pysznego jedzenia. A to tylko wierzchołek góry lodowej wśród zapowiadanych atrakcji.

SnowFest Festival 2023 - gdzie kupić bilety?
SnowFest Festival / fot. materiały prasowe

Będzie to wyjątkowa edycja pod wieloma względami i szykujemy dużo niespodzianek, ale emocje będziemy stopniować powoli. Pierwszych artystów poznacie w listopadzie. Już teraz możecie zacząć myśleć o planowaniu festiwalowego czasu i zacząć od kupna 2-dniowych karnetów Early Bird. Te trafią do sprzedaży w poniedziałek, 10 października. Ich ilość będzie limitowana, więc radzimy nie zwlekać z podejmowaniem decyzji, hej!

– zapowiadają organizatorzy,

Festiwalowy unikat na skalę krajową

SnowFest Festival rozgrzewa tych, którzy nie zapadają w festiwalowy sen zimowy. To już kultowa propozycja dla osób, które chcą się bawić i tańczyć bez względu na porę roku. Dziesiąta edycja mówi zresztą sama za siebie. Rewelacyjna frekwencja na poprzednich edycjach to najlepszy papierek lakmusowy, dający gwarancję, jak dobre jest to wydarzenie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SnowFest Festival 2023 - data, bilety
SnowFest Festival / fot. materiały prasowe

SnowFest Festival – zróżnicowany line-up

O muzyczne uniesienia jesteśmy wyjątkowo spokojni, ponieważ program SnowFest Festival wyróżnia mocno zróżnicowany line-up. Każdego roku możemy usłyszeć tu przedstawicieli świata elektroniki, hip-hopu i szeroko pojętej alternatywy. W zeszłym roku na SnowFest pojawili się tacy artyści, jak CHASE & STATUS, 2MANYDJS, PRO8L3M, CATZ`N DOGZ, METRIK, CULTURE SHOCK, THIRD SON, BITAMINA, ŁONA I WEBBER + THE PIMPS, RAU PERFORMANCE, LINGUISTICS, MIĘTHA czy LAST ROBOTS. Pierwsze ogłoszenia programowe jubileuszowej edycji SnowFest Festival zaplanowano na początek listopada.

SnowFest Festival 2023 - kup bilety
SnowFest Festival 2023, fot. materiały prasowe

W trakcie trwania SnowFest Festival 2023 odbędą się, oczywiście, zawody sportowe, i to z możliwością zainkasowania niezłej sumki. W ramach SnowFest Games ponownie udział weźmie czołówka polskiej sceny snowboardowej i freeski. To inicjatywa dla tych, którzy zimowe sporty ekstremalne uznają za prawdziwą pasję i sposób na życie. Organizatorzy mają również oczy szeroko otwarte i reagują na bieżące problemy związane z sytuacją polityczną na świecie. Dochody z bramki zeszłorocznej edycji – 37 984 zł – przekazali w całości na pomoc dla Ukrainy oraz wsparli fundację GOPR.

SnowFest Festival 2023 – bilety

Bilety na SnowFest Festival 2023, który odbędzie się w dniach 3-4 marca 2023 roku, są dostępne na stronie Biletomat.pl. W sprzedaży znajdują się obecnie najtańsze wlotki z pierwszej puli w cenie 199 zł. Karnety Early Bird dostępne są do ich wyczerpania – kolejna pula w cenie 239zł rusza od 1 listopada.

SnowFest Festival Powered By Tauron 2022 – zobacz oficjalne aftermovie festiwaluPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →