SnowFest Festival 2022 już za chwilę. Poznajcie pełen line-up festiwalu

SnowFest
Eventpromo
SnowFest 2022 line-up, wsparcie dla Ukrainy

Już w ten weekend w Szczyrku odbędzie się największe wydarzenie sezonu zimowego. Sprawdźcie, kto wystąpi podczas SnowFest Festival 2022. Organizatorzy zapowiedzieli także akcję wsparcia dla Ukrainy.

W dniach 4 i 5 marca 2022 roku odbędzie się kolejna edycja SnowFest Festival. Święto muzyki oraz sportu w zimowej stolicy Polski – Szczyrku po raz kolejny ściągnie do siebie tłumy miłośników niebanalnych brzmień, dobrej zabawy, sportowych akrobacji, a także pysznego jedzenia. Sprawdźcie, jak prezentuje się muzyczny skład festiwalu.

SnowFest 2022 – pełen line-up festiwalu

Główny trzon festiwalu to występy największych gwiazd muzyki elektronicznej – w Szczyrku będziecie mogli posłuchać: międzynarodowe sławy spod znaku Chase & Status czy 2manydjs, bassowych królów jak Metrik, Culture Shock, największy polski towar eksportowy w muzyce elektronicznej – Catz`n Dogz, jedno z największych muzycznych odkryć ostatnich miesięcy – Third Son. Na głównej scenie wystąpią także hip-hopowi hegemoni z PRO8L3M-u, a także czołówka polskiej sceny koncertowej – Bitamina, Łona i Webber czy festiwalowi rezydenci Last Robots i Ros Addiction.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na scenie Music Igloo by SportStyleStory pojawią się: disco królowie Holiday80, parkietowi weterani jak Glasse, Discox czy młodzi, ale nie odstępujący umiejętnościami poderwania tłumu: Biernaski, Nowosad czy Discoteque Crew. W tym roku również pojawią się nowe sceny, które mają zapewnić wszystkim uczestnikom festiwalu maksymalne doznania muzyczne i tak Betclic Stage przejmą: Pitti Schmitti, Invent, Eklektik, Anusz, Holly Molly i Pluszowy, serwując oryginalny miks od italo, disco i house, aż po hip-hop. Nie zabraknie także mocnych bassowo-trapowych brzmień za sprawą takich wykonawców, jak Catchup, Święty Bass, DNTRT, DJ NOZ i Deyna – którzy staną się nieformalnymi ambasadorami Sceny Jelenia.

snowfest 2022 line-up
SnowFest 2022

SnowFest Games – sportowe zmagania

Drugim nieodłącznym elementem SnowFest 2022 są także sportowe zmagania. Po rocznej, wymuszonej pandemią przerwie na scenę wraca nie tylko muzyczna odsłona SnowFest ale także SnowFest Games – jeden z największych i najbardziej widowiskowych eventów feestyle’owych w tej części Europy. Podczas nadchodzącej edycji festiwalu w pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika zmierzy się czołówka polskiej sceny snowboardowej oraz freeski, dla których zimowe sporty ekstremalne to prawdziwa pasja i sposób na życie. Do dyspozycji zawodników zostaną oddane dwie sekcje – pierwsza z transferem na wysoki płot, druga ze skocznią typu tabletop oraz dwoma dodatkowymi wybiciami po bokach.

Dokładna rozpiska godzinowa SnowFest 2022 prezentuje się następująco:

SnowFest 2022
SnowFest 2022 – rozpiska godzinowa – piątek
SnowFest 2022
SnowFest 2022 – rozpiska godzinowa – sobota

Na miejscu na uczestników czekać będzie specjalny foodmarket, skupiający najważniejszych wystawców gastronomicznych, którzy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień.

SnowFest Festival 2022 pomaga Ukrainie

W ramach aktualnych wydarzeń SnowFest razem z GOPR przekazuje cały zysk ze sprzedaży stacjonarnej biletów na wsparcie ratowników górskich w Ukrainie.

Wspólnie z Fundacja GOPR a także Miasto Szczyrk zdecydowaliśmy się połączyć siły, aby działać w słusznej sprawie. Jako, że wszystkim nam towarzyszą takie idee jak pokój, miłość oraz wzajemny szacunek to chcielibyśmy okazać solidarność z naszymi ukraińskimi braćmi i siostrami 💙💛
Informujemy, że zysk ze sprzedaży stacjonarnej, czyli biletów zakupionych w kasach festiwalowych przeznaczymy w całości na pomoc dla Ukrainy. Pieniądze z zakupionych wejściówek trafią na konto fundacji GOPR i zostaną przekazane m.in. na zabezpieczenie medyczne, wsparcie ratowników górskich z Ukrainy i ich rodzin oraz przyjęcie ich w Polsce.
Możecie także dokonywać niezależnie wpłat na konto fundacji, do której link znajdziecie poniżej, a na festiwalowym terenie obecni będą również wolontariusze GOPRu z puszkami, aby maksymalnie pomóc sprawie! #StandWithUkraine

czytamy w komunikacie

Więcej informacji i link do zbiórki znajdziecie pod tym linkiem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →