SnowFest Festival 2022 już za chwilę. Poznajcie pełen line-up festiwalu

SnowFest
Eventpromo
SnowFest 2022 line-up, wsparcie dla Ukrainy

Już w ten weekend w Szczyrku odbędzie się największe wydarzenie sezonu zimowego. Sprawdźcie, kto wystąpi podczas SnowFest Festival 2022. Organizatorzy zapowiedzieli także akcję wsparcia dla Ukrainy.

W dniach 4 i 5 marca 2022 roku odbędzie się kolejna edycja SnowFest Festival. Święto muzyki oraz sportu w zimowej stolicy Polski – Szczyrku po raz kolejny ściągnie do siebie tłumy miłośników niebanalnych brzmień, dobrej zabawy, sportowych akrobacji, a także pysznego jedzenia. Sprawdźcie, jak prezentuje się muzyczny skład festiwalu.

SnowFest 2022 – pełen line-up festiwalu

Główny trzon festiwalu to występy największych gwiazd muzyki elektronicznej – w Szczyrku będziecie mogli posłuchać: międzynarodowe sławy spod znaku Chase & Status czy 2manydjs, bassowych królów jak Metrik, Culture Shock, największy polski towar eksportowy w muzyce elektronicznej – Catz`n Dogz, jedno z największych muzycznych odkryć ostatnich miesięcy – Third Son. Na głównej scenie wystąpią także hip-hopowi hegemoni z PRO8L3M-u, a także czołówka polskiej sceny koncertowej – Bitamina, Łona i Webber czy festiwalowi rezydenci Last Robots i Ros Addiction.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na scenie Music Igloo by SportStyleStory pojawią się: disco królowie Holiday80, parkietowi weterani jak Glasse, Discox czy młodzi, ale nie odstępujący umiejętnościami poderwania tłumu: Biernaski, Nowosad czy Discoteque Crew. W tym roku również pojawią się nowe sceny, które mają zapewnić wszystkim uczestnikom festiwalu maksymalne doznania muzyczne i tak Betclic Stage przejmą: Pitti Schmitti, Invent, Eklektik, Anusz, Holly Molly i Pluszowy, serwując oryginalny miks od italo, disco i house, aż po hip-hop. Nie zabraknie także mocnych bassowo-trapowych brzmień za sprawą takich wykonawców, jak Catchup, Święty Bass, DNTRT, DJ NOZ i Deyna – którzy staną się nieformalnymi ambasadorami Sceny Jelenia.

snowfest 2022 line-up
SnowFest 2022

SnowFest Games – sportowe zmagania

Drugim nieodłącznym elementem SnowFest 2022 są także sportowe zmagania. Po rocznej, wymuszonej pandemią przerwie na scenę wraca nie tylko muzyczna odsłona SnowFest ale także SnowFest Games – jeden z największych i najbardziej widowiskowych eventów feestyle’owych w tej części Europy. Podczas nadchodzącej edycji festiwalu w pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika zmierzy się czołówka polskiej sceny snowboardowej oraz freeski, dla których zimowe sporty ekstremalne to prawdziwa pasja i sposób na życie. Do dyspozycji zawodników zostaną oddane dwie sekcje – pierwsza z transferem na wysoki płot, druga ze skocznią typu tabletop oraz dwoma dodatkowymi wybiciami po bokach.

Dokładna rozpiska godzinowa SnowFest 2022 prezentuje się następująco:

SnowFest 2022
SnowFest 2022 – rozpiska godzinowa – piątek
SnowFest 2022
SnowFest 2022 – rozpiska godzinowa – sobota

Na miejscu na uczestników czekać będzie specjalny foodmarket, skupiający najważniejszych wystawców gastronomicznych, którzy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień.

SnowFest Festival 2022 pomaga Ukrainie

W ramach aktualnych wydarzeń SnowFest razem z GOPR przekazuje cały zysk ze sprzedaży stacjonarnej biletów na wsparcie ratowników górskich w Ukrainie.

Wspólnie z Fundacja GOPR a także Miasto Szczyrk zdecydowaliśmy się połączyć siły, aby działać w słusznej sprawie. Jako, że wszystkim nam towarzyszą takie idee jak pokój, miłość oraz wzajemny szacunek to chcielibyśmy okazać solidarność z naszymi ukraińskimi braćmi i siostrami 💙💛
Informujemy, że zysk ze sprzedaży stacjonarnej, czyli biletów zakupionych w kasach festiwalowych przeznaczymy w całości na pomoc dla Ukrainy. Pieniądze z zakupionych wejściówek trafią na konto fundacji GOPR i zostaną przekazane m.in. na zabezpieczenie medyczne, wsparcie ratowników górskich z Ukrainy i ich rodzin oraz przyjęcie ich w Polsce.
Możecie także dokonywać niezależnie wpłat na konto fundacji, do której link znajdziecie poniżej, a na festiwalowym terenie obecni będą również wolontariusze GOPRu z puszkami, aby maksymalnie pomóc sprawie! #StandWithUkraine

czytamy w komunikacie

Więcej informacji i link do zbiórki znajdziecie pod tym linkiem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →