SnowFest Festival 2022 startuje już niedługo. Jakich wykonawców zobaczymy w tym roku?

fot. Materiały promocyjne
News
SnowFest Festival - muzyczna zimowa stolica Polski

Już 4 i 5 marca 2022 roku Szczyrk po raz kolejny rozbrzmi po brzegi muzyką najwyższej próby od gwiazd światowej i polskiej sceny muzycznej. Wszystko dzięki SnowFest Festival!

SnowFest Festival – muzyczna stolica Polski

Z całą pewnością SnowFest Festival zapracował sobie na miano jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych w naszym kraju. Dziewiąta edycja imprezy zapowiada się nad wyraz interesująco. Na publikę czekać będzie 5 scen oraz kilkunastu artystów z różnych muzycznych rejonów. Oprócz występów zagranicznych i polskich wykonawców, zaplanowane są również inne atrakcje, takie jak warsztaty DJ-skie, food trucki i oczywiście propozycje dla fanów zimowych sportów.

Artyści tegorocznej edycji festiwalu – kto wystąpi?


Program muzyczny SnowFest jest, jak co roku zresztą, mocno zróżnicowany. W tym roku zobaczymy przedstawicieli świata elektroniki, hip-hopu i szeroko pojętej alternatywy: CHASE & STATUS, 2MANYDJS, PRO8L3M, CATZ`N DOGZ, METRIK, CULTURE SHOCK, THIRD SON, BITAMINA, ŁONA I WEBBER + THE PIMPS, RAU PERFORMANCE, LINGUISTICS, MIĘTHA, LAST ROBOTS, ROS ADDICTION i LIVING PLASTIC. Dokładny rozkład jazdy dwudniowego zimowego eventu możecie zobaczyć poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. SnowFest Festival 2022
Fot. SnowFest Festival 2022


SnowFest to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku. W przerwach od jazdy, oglądania skoków czy koncertowania, będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Do Szczyrku zjadą się najlepsi food-truckowi wystawcy i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień

– informują organizatorzy wydarzenia.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →