TSHA na nowej składance fabric

fot. TSHA / Facebook
News Recenzje
TSHA

Młoda brytyjska didżejka i producentka nie zwalnia tempa. Po obfitującym w sukcesy poprzednim roku, TSHA wydała swój miks dla londyńskiego klubu fabric. Jest kwaśno i klasycznie, ale też nieznanie – posłuchajcie sami!

TSHA – odkrycie roku

O TSHA mieliśmy okazję wielokrotnie wspominać – młoda Brytyjka zdobyła mnóstwo wyróżnień najważniejszych magazynów i mediów, jak chociażby BBC Radio 1, który przyznał jej tytuł Przełomowej Artystki Roku 2021. Jej sety wnoszą jasną, przyszłościową energię, pokazując jednocześnie głęboki szacunek dla klasycznych dźwięków parkietu i klasycznego ducha rave’u.

TSHA house & rave set in The Lab LDN

Na nowym krążku fabric znajdziemy mnóstwo acidowych inspiracji – dance z lat 90., house, techno, UK garage, soul, grime, disco i muzykę basową.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Idea tej mieszanki oscyluje wokół acidu. Uwielbiam ideę kultury oldskool rave, etos związany z pokojem i miłością, a także estetykę, która się z tym wiąże, więc to właśnie chciałam wnieść w ten miks. Dużo starych wibracji, które są przyczyną istnienia muzyki tanecznej – aby przełamywać bariery i zbliżać ludzi… Próbowałam wrócić do muzyki core dance, która jest o eskapizmie, zabawie i łączeniu się z ludźmi. Naprawdę chciałam przedstawić ludziom artystów, o których nigdy wcześniej nie słyszeli, i uczynić z tego platformę, tak jak zrobił to dla mnie Bonobo. Dzięki niemu ludzie dowiedzieli się o mnie. Wielu prezentowanych artystów to ci, którzy losowo przysyłali mi muzykę i zawsze cieszyli się niesamowitym przyjęciem, ale o niektórych z nich nikt jeszcze tak naprawdę nie wie

Artystka wspomniała również o fenomenie Gallegos – kawałek bristolskiego didżeja, Sycophantic Maniac, artystka prezentuje w swoich setach regularnie:

Gram to od wieków! Mam obsesję na punkcie tego kawałka

Płyta zawiera nowy utwór artystki – BOYZ, który prezentuje elementy basu, house’u i techno oraz jest zalany jej charakterystycznymi organicznymi rytmami. Jak wspomniała artystka, ten numer jest niczym fabric. Cztery inne niewydane nigdzie indziej kawałki to acid house’owy Velvet Lace Dream State Ryana Clovera, techno Unproven Jerana Portisa, 1988 Nicolsona oraz basowy Norf od Aspect.

fabric presents TSHAPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →